Красилівська міська рада » Міський голова » Розпорядження міського голови » Розпорядження № 05/2017-р

Розпорядження № 05/2017-р

Міський голова » Розпорядження міського голови

Дата оприлюднення: 23.01.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

19.01.2017

Красилів

№ 05/2017-р

 

 

Про забезпечення проведення в місті урочистих заходів з нагоди Дня Соборності України

 

 

Керуючись ч. 4 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою належного відзначення в місті Дня Соборності України та консолідації суспільства навколо єдності держави, виховання у громадян патріотизму і почуття національної гідності:

 

1. Апарату виконавчого комітету Красилівської міської ради:

1.1. Взяти участь 20 січня 2017 року в урочистих заходах, приурочених Дню Соборності України.

1.2. Забезпечити покладання вінка і корзини з квітами до пам’ятника

Т.Г. Шевченку та пам’ятника Героям України.

 

2. Нагородити Почесними грамотами виконавчого комітету Красилівської міської ради, подарунками та квітами:

2.1. Замрія Романа Васильовича, учасника антитерористичної операції на сході України, за мужність, силу духу та стійкість, проявленні під час захисту демократичних цінностей, суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди Дня Соборності України.

2.2. Кшевіцького Ігора Анатолійовича, депутата Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання, за активну участь у вирішенні життєво важливих питань територіальної громади міста, відповідальність, добросовісне відношення до виконання депутатських обов’язків та з нагоди Дня Соборності України.

2.3. Лавренчука Віталія Олександровича, методиста Красилівського районного будинку творчості дітей та юнацтва, краєзнавця, члена Національної спілки краєзнавців України, за професіоналізм, патріотизм, вагомий особистий внесок у дослідження історії Красилівщини та з нагоди Дня Соборності України.

 

3. Красилівській житлово-експлуатаційній конторі до 20 січня 2017 року:

3.1. Забезпечити належний благоустрій та святкове оформлення вулиць і площі Незалежності міста із використанням державної символіки.

3.2. Впорядкувати території пам’ятника Т.Г. Шевченку та памятника Героям України.

 

4. Красилівському міському будинку культури (директор Постемська Т.В.) взяти участь у концертній програмі з нагоди Дня Соборності України.

 

      5. Красилівській міській бібліотеці (завідувач бібліотеки Українець Н.М.) організувати тематичні експозиції, книжкові виставки, присвячені висвітленню історії Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

 

 

6. Заступнику міського голови – начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради Новохацькому В.В. забезпечити фінансування витрат, пов’язаних з відзначенням в місті Дня Соборності України.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога