Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міський голова » Розпорядження міського голови » Розпорядження № 05/2017-р

Розпорядження № 05/2017-р

Міський голова » Розпорядження міського голови

Дата оприлюднення: 23.01.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

19.01.2017

Красилів

№ 05/2017-р

 

 

Про забезпечення проведення в місті урочистих заходів з нагоди Дня Соборності України

 

 

Керуючись ч. 4 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою належного відзначення в місті Дня Соборності України та консолідації суспільства навколо єдності держави, виховання у громадян патріотизму і почуття національної гідності:

 

1. Апарату виконавчого комітету Красилівської міської ради:

1.1. Взяти участь 20 січня 2017 року в урочистих заходах, приурочених Дню Соборності України.

1.2. Забезпечити покладання вінка і корзини з квітами до пам’ятника

Т.Г. Шевченку та пам’ятника Героям України.

 

2. Нагородити Почесними грамотами виконавчого комітету Красилівської міської ради, подарунками та квітами:

2.1. Замрія Романа Васильовича, учасника антитерористичної операції на сході України, за мужність, силу духу та стійкість, проявленні під час захисту демократичних цінностей, суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди Дня Соборності України.

2.2. Кшевіцького Ігора Анатолійовича, депутата Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання, за активну участь у вирішенні життєво важливих питань територіальної громади міста, відповідальність, добросовісне відношення до виконання депутатських обов’язків та з нагоди Дня Соборності України.

2.3. Лавренчука Віталія Олександровича, методиста Красилівського районного будинку творчості дітей та юнацтва, краєзнавця, члена Національної спілки краєзнавців України, за професіоналізм, патріотизм, вагомий особистий внесок у дослідження історії Красилівщини та з нагоди Дня Соборності України.

 

3. Красилівській житлово-експлуатаційній конторі до 20 січня 2017 року:

3.1. Забезпечити належний благоустрій та святкове оформлення вулиць і площі Незалежності міста із використанням державної символіки.

3.2. Впорядкувати території пам’ятника Т.Г. Шевченку та памятника Героям України.

 

4. Красилівському міському будинку культури (директор Постемська Т.В.) взяти участь у концертній програмі з нагоди Дня Соборності України.

 

      5. Красилівській міській бібліотеці (завідувач бібліотеки Українець Н.М.) організувати тематичні експозиції, книжкові виставки, присвячені висвітленню історії Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

 

 

6. Заступнику міського голови – начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради Новохацькому В.В. забезпечити фінансування витрат, пов’язаних з відзначенням в місті Дня Соборності України.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою