Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Чистота в громаді – турбота кожного з нас!

Чистота в громаді – турбота кожного з нас!

Новини (13.03.2018)

Враження про місто чи село складається від ошатності людських осель,  чистоти і порядку на вулицях, задоволення від відпочинку в парках і скверах, відвідування закладів соціально-культурної сфери. Проте, як це часто буває, через байдужість мешканців, ігнорування ними санітарних норм і правил благоустрою територій, з настанням весни з-під снігу з’являються  купи побутового та будівельного сміття.

            Саме з настанням весни та наближенням Великодніх свят наступає пора прибирання і очищення територій нашої громади.

            Рішенням виконавчого комітету Красилівської  міської ради  від 06.03.2018 року  №  114  ,, Про благоустрій та санітарну очистку населених пунктів Красилівської міської об’єднаної територіальної громади’’  визначено місячник весняного прибирання з 6 березня 2018 року по 6 квітня  2018 року.

            Межа утримання прилеглої території становить не менше 20 метрів від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування, або до проїжджої частини вулиці.

            В рамках місячника благоустрою триватимуть активні роботи  з весняного прибирання, які проводяться спільними зусиллями працівників Красилівської житлово-експлуатаційної контори, жителів громади, підприємців, працівниками установ та організацій. Міська влада всіляко сприятиме Вам у благоустрої. На сьогоднішній день зусиллями міської влади проводяться додаткові заходи з поліпшення вивозу сміття. Санітарний стан й порядок у рідному селі чи місті мають були справою не лише комунальних служб, інспекції з благоустрою, але і усієї громади. 

            Тож, виконавчий     комітет Красилівської міської ради звертається  до усіх жителів Красилівської громади та суб’єктів господарювання з проханням долучитись до доброї справи, і  всім разом взяти участь у весняному прибиранні та навести лад на прилеглій території, адже кожен може прибрати сміття перед будинком, висадити квіти на прибудинковій території або, принаймні, прибрати з вулиці будівельні матеріали, що роками лежать перед будинками.

            Будемо ж дбайливими господарями! За доброю українською традицією, з приходом весни наведемо лад у нашому спільному домі. Любіть і бережіть рідне місто та село!

 

Чистота в громаді – турбота кожного з нас!