Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Відбулося скайп – спілкування «Юрист консультує»

Відбулося скайп – спілкування «Юрист консультує»

Новини (18.05.2018)

17 травня 2018 року в Інтернет-центрі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради відбулося скайп – спілкування на тему «Юрист консультує», в якому взяли участь заступник начальника відділу  «Красилівське бюро правової допомоги» Ігор Мудь, користувачі Росоловецької сільської бібліотеки та її завідуюча Галина Ковальчук, бібліотечні працівники та користувачі центральної та дитячої бібліотеки. Усі присутні на зустрічі отримали змістовні консультації з різноманітних питань, зокрема, спадкування, стягнення аліментів на дитину та змін щодо порядку надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

На завершення  Ігор Мудь запросив всіх бажаючих звертатись для отримання більш детальних консультацій до відділу «Красилівське бюро правової допомоги» за адресою вул. Театральна, 1.

 

 

Відбулося скайп – спілкування «Юрист консультує»

Відбулося скайп – спілкування «Юрист консультує»


Святкування Дня міста Красилів