Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » 12.07.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

12.07.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Новини, Засідання (12.07.2018)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

За результатами розгляду звернення Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, виконкомом прийнято проект Правил приймання стічних вод споживачів до комунальної системи водовідведення міста Красилів, який буде оприлюднений в засобах масової інформації та на сайті міської ради з метою отримання зауважень та пропозицій.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на третій квартал 2018 року, члени виконкому обговорили питання про стан розгляду звернень громадян в Красилівській міській раді, що надійшли у першому півріччі 2018 року, та прийняли відповідне рішення.

На виконання повноважень в сфері житлово-комунального господарства, виконавчим комітетом прийнято рішення щодо проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Красилів, створено конкурсну комісію та затверджено Положення про неї.

З метою підвищення надходжень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів до бюджету громади та здійснення контролю за видачею фіскальних чеків суб’єктами господарювання, виконкомом оголошено конкурс „ФІСКАЛЬНІЙ ЧЕК – ШЛЯХ ДЛЯ ПОДАРУНКУ”, який триватиме з 13.07.2018 року по 06.09.2018 року.

На засіданні виконавчого комітету внесено зміни до розкладів руху приміських маршрутів загального користування Красилів-Дубище/2, Красилів-Заставки-Дружне та автобусного маршруту загального користування № 2 в

м. Красилів. З метою розширення маршрутної мережі громади і вивчення пасажиропотоків, виконкомом вирішено організувати обстеження міського маршруту загального користування № 3 АС-Башта-РЕМ-Лікарня в період з 13.07.2018 року по 12.10.2018 року.

Рішеннями виконавчого комітету утворено консультаційні пункти щодо дій у надзвичайних ситуаціях, при пожежах та інших небезпечних подіях на території громади, внесено зміни до складу комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості, погоджено статут громадського формування з охорони громадського порядку.

Виконкомом розглянуто звернення Красилівської житлово-експлуатаційної контори щодо коригування тарифів на послуги з вивезення та захоронення побутових відходів, у зв’язку із зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів та розміру мінімальної заробітної плати. З метою забезпечення беззбиткової діяльності підприємства та своєчасного надання послуг споживачам, виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення про коригування тарифів на послуги з вивезення та захоронення побутових відходів, а саме:

1) на послуги з вивезення твердих побутових відходів:

- для жителів приватного сектору – 15,00 грн. з ПДВ за 1 людину;

- для жителів багатоквартирних житлових будинків – 11,00 грн. з ПДВ за 1 людину;

- для бюджетних установ –116,31 грн. з ПДВ за 1 м куб. твердих побутових відходів;

- для інших споживачів –126,88 грн. з ПДВ. за 1 м куб. твердих побутових відходів;

2) на послуги захоронення твердих побутових відходів:

- для інших споживачів –25,07 грн. з ПДВ за 1 м куб.

Відповідно до ст. 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” скориговані тарифи будуть введені в дію через 15 днів після повідомлення підприємством про це споживачів.

За результатами розгляду звернень жителів громади, виконавчим комітетом прийняті рішення щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, стосовно житлових прав громадян, щодо присвоєння і зміни адресних номерів житловим будинкам, щодо роботи об’єкту ресторанного господарства в місті.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозволи на вчинення правочинів стосовно житлових приміщень, право користування яким мають малолітні діти та право власності на яке матимуть малолітні діти.

Члени виконавчого комітету погодили розміщення цирку-шапіто „Рів’єра” на території урочища „Левада” в м. Красилів з 06.08.2018 року до 13.08.2018 року.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території громади, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

12.07.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

12.07.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради