Мобільний телефон міської ради - 0970982508 27 травня 2019 року о 13-00 год. відбудеться позачергова 23-я сесія Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Мужність і відвага крізь віки

Мужність і відвага крізь віки

Новини (10.10.2018)

14 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим - це насамперед християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку українські воїни з давніх часів мали за свою покровительку. Цього дня в нашій державі відзначаються День українського козацтва, День створення Української повстанської армії та День захисника України, який встановлено Указом Президента. Цей день символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь українців.

З нагоди свята в Інтернет-центрі Центральної бібліотеки презентовано виставку-експозицію «Мужність і відвага крізь віки», на якій представлені видання з історії українського війська, українського козацтва, Української повстанської армії, літературу з хроніками подій на сході, фотосвітлини та матеріали про загиблих воїнів-земляків в зоні проведення операції об’єднаних сил.

Запрошуємо жителів громади відвідати виставку-експозицію та ознайомитись з її матеріалами.

Мужність і відвага крізь віки