Мобільний телефон міської ради - 0970982508 27 травня 2019 року о 13-00 год. відбудеться позачергова 23-я сесія Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Новини (11.10.2018)

11.10.2018 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради, члени виконкому розглянули питання про підготовку комунальних підприємств громади до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Вони заслухали керівників комунальних підприємств громади з даного питання, обговорили роботу цих підприємств в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та прийняли відповідне рішення.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про хід виконання бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади за дев’ять місяців 2018 року. Було проінформовано, що за дев’ять місяців 2018 року до загального фонду бюджету громади мобілізовано 127499,9 тис. грн., що складає 103,59 % до затверджених призначень, а до спеціального фонду надійшло 2419,4 тис. грн., що складає 109,52 % до затверджених призначень. Найбільш значне перевиконання планових призначень серед доходів загального фонду зафіксовано по податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати (1846,3 тис. грн.), акцизному податку з ввезеного на митну територію України пального (700,0 тис. грн.), єдиному податку з фізичних осіб (481,4 тис. грн.) та податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших, ніж заробітна плата (442,0 тис. грн.). Відмічено, що недовиконання зафіксоване по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченому фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості (129, 7 тис. грн.) та платі за надання інших адміністративних послуг (48,1 тис. грн.). Протягом дев’яти місяців поточного року до загального фонду бюджету громади надійшло 52693,2 тис. грн. міжбюджетних трансфертів.

Зазначено, що відповідно до податкових надходжень та згідно запланованих показників проводилося фінансування видаткової частини бюджету. Видаткова частина загального фонду бюджету громади за січень-вересень 2018 року профінансована на 95,22 %. План за вказаний період, з урахуванням внесених змін, складає 111512,2 тис. грн., профінансовано – 106186,1 тис. грн. Видаткова частина спеціального фонду бюджету громади за дев’ять місяців 2018 року виконана на 79,39 %. Протягом звітного періоду перераховано 19718,3 тис. грн. міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам. В ході обговорення зазначеного питання, членів виконкому було ознайомлено із видатками загального та спеціального фондів бюджету громади за вказаний період.

З метою належного відзначення 14 жовтня 2018 року Дня захисника України, члени виконавчого комітету обговорили питання щодо підготовки і проведення в громаді урочистих заходів з нагоди свята та прийняли відповідне рішення.

Виконавчим комітетом продовжено терміни дії договорів оренди нерухомого майна комунальної власності громади, внесено зміни до складу робочої групи для проведення обстежень суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, надано дозвіл на розміщення зовнішньої реклами на перехресті вул. М. Грушевського та вул. Заводська в м. Красилів, передано в оренду нерухоме майно комунальної власності громади для розміщення благодійної організації та ін.

Члени виконавчого комітету розглянули звернення жителів громади і прийняли рішення про надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, стосовно житлових прав громадян, щодо зміни і присвоєння адресних номерів житловим будинкам в

м. Красилів.

В ході засідання виконкому також розглянуто шість протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозволи на вчинення правочинів стосовно житлових приміщень, право користування якими мають діти.

За результатами розгляду звернень фізичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території громади, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно було прийнято рішення, яким надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади