Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Час обрав вас

Час обрав вас

Новини (05.12.2018)

Нині волонтерство переживає період піднесення, поступово розширюються сфери його застосування. Реагуючи на виклики часу, українці поступово усвідомлюють, що кожен здатний впливати на перетворення в суспільстві будучи волонтером за покликом душі.

 

Тому 5 грудня у світі відзначається Міжнародний День волонтера. То ж з нагоди свята в актовій залі Красилівського НВК «ЗОШ І ст. та гімназія» для учнів 9-11 класів відбулася година вшанування під назвою  «Час обрав вас». У заході взяла участь міський голова Ніла Островська, яка у своєму виступі подякувала усім волонтерам громади за благородну та корисну справу, яку вони добровільно виконують для наших захисників та для усіх, хто потребує їхньої допомоги.

 

З нагоди Міжнародного дня волонтера за проявлену волонтерську ініціативу, почуття патріотизму та відданості, активну громадянську позицію та діяльність із забезпечення української армії матеріально-технічними засобами міський голова вручила Подяки виконавчого комітету Красилівської міської ради Тимченко Ользі Сергіївні  та Лобову Валерію Вадимовичу.

 

Під час заходу перед учнями виступили: начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ольга Тимченко, головний лікар центральної районної лікарні Денис Дудко, місіонер-волонтер Микола Палівода та отець капелан Леонід римо-католицької парафії «Серце Ісуса». Музичною окрасою під час заходу були виступи народного гурту «Висота» Центру культури і дозвілля «Перлина» та тріо бандуристок «Золоті струни» Красилівської школи мистецтв.  

 

Час обрав вас

Час обрав вас

Час обрав вас

Час обрав вас

Час обрав вас

Час обрав вас

Час обрав вас

Час обрав вас

Час обрав вас

Час обрав вас