Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Новини, Засідання (24.01.2019)

24 січня 2019 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради, члени виконкому обговорили підсумки виконання за 2018 рік першого бюджету громади. Було проінформовано, що за 2018 рік до загального фонду бюджету громади мобілізовано 175302,4 тис. грн., що складає 100,05 % до затверджених призначень, а до спеціального фонду – 3292,6 тис. грн., що складає 120,09 % до затверджених призначень. Зазначено, що відповідно до податкових надходжень та згідно запланованих показників проводилося фінансування видаткової частини бюджету. Видаткова частина загального фонду бюджету громади за 2018 рік профінансована на 99,69 %. План за вказаний період, з урахуванням внесених змін, складав 145813,1 тис. грн., профінансовано – 145355,9 тис. грн. Видаткова частина спеціального фонду бюджету громади за 2018 рік виконана на 85,89 %. Протягом звітного періоду іншим бюджетам перераховано 24914,2 тис. грн. міжбюджетних трансфертів. В ході обговорення зазначеного питання, членів виконкому було ознайомлено із видатками загального та спеціального фондів бюджету громади.

На засіданні члени виконкому розглянули ще одне планове питання порядку денного, яке стосувалось дебіторської та кредиторської заборгованості Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, Красилівської житлово-експлуатаційної контори та Красилівського підприємства теплових мереж за четвертий квартал 2018 року. Було відмічено, що загальний обсяг дебіторської заборгованості комунальних підприємств громади, станом на 01.01.2019 року, становить 2928,1 тис. грн. (на 01.10.2018 року – 2852,8 тис. грн.), а розмір кредиторської заборгованості – 2891,5 тис. грн. (на 01.10.2018 року – 2037,6 тис. грн.).

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про обговорення проекту Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019 рік, за результатами якого члени виконкому схвалили та рекомендували міській раді затвердити його.

На виконання делегованих повноважень в галузі соціального захисту населення, члени виконавчого комітету визначили перелік видів громадських та тимчасових робіт, безоплатних (оплачуваних) суспільно корисних робіт для жителів громади, яким призначено покарання у вигляді громадських робіт, на 2019 рік, що також передбачено планом роботи виконкому на перший квартал 2019 року.

З метою забезпечення беззбиткової діяльності Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, своєчасного надання послуг споживачам, враховуючи зростання вартості електроенергії, розміру мінімальної заробітної плати і податків, виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються підприємством, а саме:

- для населення – за 1 м куб. водопостачання – 17,46 грн. з ПДВ;

                             за 1 м куб. водовідведення – 11,57 грн. з ПДВ.;

- для бюджетних установ – за 1 м куб. водопостачання – 18,66 грн. з ПДВ;

                             за 1 м куб. водовідведення – 12,85 грн. з ПДВ.;

- для інших споживачів – за 1 м куб. водопостачання – 20,39 грн. з ПДВ;

                             за 1 м куб. водовідведення – 13,01 грн. з ПДВ.

Відповідно до ст. 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” скориговані тарифи будуть введені в дію через 15 днів після повідомлення підприємством про це споживачів.

Розглянувши звернення жителів громади, члени виконкому прийняли рішення стосовно житлових прав громадян, надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, присвоєння адресних номерів об’єктам нерухомого майна в м. Красилів та ін.

Виконавчим комітетом взято до відома повідомлення громадської організації „Солідарність”, Красилівської районної організації Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ”, керівника Красилівського окружного виборчого штабу 189 „Громадянська позиція” щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії та встановлення інформаційних наметів на території міста.

В ході засідання виконкому розглянуто дев’ять протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

Розглянувши звернення суб’єктів господарювання, виконавчий комітет оголосив конкурс на право погодинної оренди нерухомого майна комунальної власності громади, а також погодив виїзну торгівлю по вул. Булаєнка та вул. М. Грушевського в м. Красилів.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконком надав дозволи на вчинення правочинів стосовно житлових приміщень, користувачами яких є діти.

Виконавчим комітетом, як органом опіки та піклування, заслухано питання щодо виконання батьківських обов’язків матір’ю по відношенню до своєї малолітньої дочки, вказано на незадовільне виконання батьківських обов’язків та зобов’язано її забезпечити належне виховання і утримання дитини, а також прийнято рішення щодо подання суду кандидатури для призначення опікуна в ході розгляду відповідної судової справи.

За результатами розгляду звернення юридичної особи щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території громади, акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

На завершення, традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади