Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Підсумки чергового засідання виконавчого комітету міської ради

Підсумки чергового засідання виконавчого комітету міської ради

Новини, Засідання (07.02.2019)

07 лютого 2019 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

У зв’язку із змінами в законодавстві, виконкомом уповноважено працівників апарату та виконавчих органів міської ради на складання актів обстеження матеріально-побутових умов для призначення (відновлення) державної соціальної допомоги/соціальних виплат жителям громади.

Виконавчим комітетом розглянуті питання щодо організації та проведення в громаді заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня Героїв Небесної Сотні. Так, рішеннями виконкому передбачено проведення 15 лютого 2019 року урочистих та меморіальних заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану у Центрі культури „Перлина” і біля пам’ятного знаку воїнам, що загинули в Афганістані, а 20 лютого 2019 року тематичних заходів до Дня Героїв Небесної Сотні у приміщенні адмінбудинку. 

Виконком схвалено низку важливих для громади рішень соціально-економічного характеру, зокрема затверджено зведені кошторисні розрахунки вартості об’єкта будівництва, внесено зміни до розкладу руху приміського автобусного маршруту загального користування Красилів-Дубище/2, доповнено склад робочої групи для проведення обстежень суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території громади, передано в погодинну оренду нерухоме майно комунальної власності громади для проведення занять з волейболу.

У зв’язку із прийняттям у комунальну власність громади Чернелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., виконкомом внесено відповідні зміни у рішення щодо обліку дітей шкільного віку та учнів, а також визначено і закріплено території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Красилівської міської ради на 2019-2020 навчальний рік.

Розглянувши звернення жителів громади, члени виконавчого комітету прийняли рішення стосовно житлових прав громадян, про присвоєння адресних номерів житловому будинку і земельним ділянкам в м. Красилів, щодо надання приміщення у Центрі культури „Перлина” для проведення навчань.

Виконкомом також взято до відома повідомлення Красилівської районної організації радикальної Партії Олега Ляшка в Хмельницькій області та Красилівської районної організації Політичної партії „Обєднання „САМОПОМІЧ” в Хмельницькій області щодо встановлення інформаційних наметів на території громади.

В ході засідання виконкому розглянуто десять протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчий комітет надав дозвіл на вчинення правочину стосовно житлового приміщення, користувачем якого є дитина.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території громади, актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконкомом прийнято відповідне рішення.

На завершення, традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Підсумки чергового засідання виконавчого комітету міської ради