Мобільний телефон міської ради - 0970982508 7 червня 2019 року о 14:00 год. відбудеться засідання 24-ї позачергової сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Афганістан болить у наших серцях

Афганістан болить у наших серцях

Новини (13.02.2019)

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у період із 4-го по 13-те лютого 2019 р. завідувач музею Мельничук Сергій у класах навчальних закладів міста: НВК «Гімназія та ЗОШ  I ст.», ЗОШ № 1, ЗОШ №  4 та у музеї для учнів 15 класів провів тематичні заходи: години – реквієм «Афганістан болить у наших серцях. Пам’яті полеглих на афганській землі присвячується»; уроки історії «Неоголошена війна СРСР в Афганістані (1979-1989 рр). Біль втрат - вічний», уроки-реквієм «Життя і подвиг наших земляків, які загинули в Афганістані (1979-1989 рр.).

На основі наведених документів, фото та відеоматеріалів учням у доступній формі було розказано про те, як служилося нашим солдатам у далекій азійській гірській країні Афганістан у складі обмеженого контингенту радянських військ.

  Дітям була наведена біографія хороброго земляка-воїна Лобова Валерія Вадимовича, продемонстровано його відео виступ, розказано про склад  гурту «Висота»,  їх потужну волонтерську діяльність, прозвучали їхні пісні. 

Учні дізналися нове про життя та подвиг наших полеглих воїнів-земляків: Василя Олексюка, Петра Гонтаря, Василя Войцещука, Сергія Мельника; споглядали їхні світлини, особисті речі (листи рідним, табелі успішності, грамоти, військові квитки, пошкоджені війною, ксерокопії нагород,  інші  документи. «Хвилиною мовчання» усі присутні вшановували світлу пам'ять і хоробрих полеглих воїнів, які загинули у далекому Афганістані та наших мужніх і відважних  юнаків і чоловіків, які полягли смертю хоробрих на Донбасі, відстоюючи територіальну цілісність України, воюючи проти сепаратистів – російських найманців.

 До підніжжя Пам’ятного знаку на честь наших воїнів-земляків, які загинули в Афганістані були покладені квіти.


Афганістан болить у наших серцях

Афганістан болить у наших серцях

Афганістан болить у наших серцях

Афганістан болить у наших серцях

Афганістан болить у наших серцях