Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Результати чергового засідання виконавчого комітету міської ради

Результати чергового засідання виконавчого комітету міської ради

Новини, Засідання (06.03.2019)

06 березня 2019 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Згідно Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” і Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Красилів, на підставі звернень ТОВ „Орбіта Інвест” і Возного В.А., виконавчий комітет міської ради визначив їх розмір пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Під час засідання члени виконкому розглянули та прийняли важливі для громади рішення, зокрема встановили поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, погодили Красилівському підприємству теплових мереж розрахунок обсягу заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, уповноважили міського голову на укладення договору на виконання робіт із землеустрою та ін.

На виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі оборонної роботи, відповідно до розпорядження першого заступника голови Красилівської райдержадміністрації від 11.02.2019 року № 21/2019-р „Про організацію в районі підготовки до чергового призову громадян України на строкову військову службу весною 2019 року” виконкомом прийнято відповідне рішення.

Члени виконавчого комітету міської ради внесли зміни до Плану діяльності виконавчого комітету Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, передбачивши прийняття в І півріччі 2019 року Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Красилова у новій редакції з метою забезпечення безаварійної роботи каналізаційної мережі міста, очисних споруд № 1, № 2 та охорони навколишнього природного середовища від забруднення. 

На підставі звернень фізичних і юридичних осіб, виконавчим комітетом прийнято рішення в сфері містобудування, щодо оренди нерухомого майна комунальної власності громади, стосовно зовнішньої реклами та присвоєння адресних номерів об’єктам нерухомого майна.

В ході засідання виконкому розглянуто одинадцять протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

Враховуючи прохання жителів громади, члени виконавчого комітету внесли зміни до розкладу руху приміського автобусного маршруту загального користування Красилів-Заставки-Дружне.

Виконкомом також взято до відома повідомлення Красилівської районної організації радикальної Партії Олега Ляшка в Хмельницькій області щодо перебування автобусу із символікою Радикальної партії Олега Ляшка та проведення заходу в м. Красилів.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчий комітет надав дозвіл на вчинення правочину стосовно житлового приміщення, право власності на яке матиме неповнолітня дитина.

Виконавчим комітетом, як органом опіки та піклування, прийнято рішення щодо неналежного виконання батьківських обов’язків батьками по відношенню до своїх дітей з подальшим позбавленням їх батьківських прав у судовому порядку.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території громади, актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконкомом прийнято відповідне рішення.

На завершення, традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Результати чергового засідання виконавчого комітету міської ради