Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Новини, Засідання (05.04.2019)

5 квітня 2019 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради, члени виконкому обговорили хід виконання бюджету громади за перший квартал 2019 року. 

Було проінформовано, що за перший квартал 2019 року до загального фонду бюджету громади мобілізовано 41518,1 тис. грн., що складає 102,12 % до затверджених призначень, а до спеціального фонду – 1062,8 тис. грн., що складає 110,77 % до затверджених призначень. Зазначено, що відповідно до податкових надходжень та згідно запланованих показників проводилося фінансування видаткової частини бюджету. Видаткова частина загального фонду бюджету громади за три місяці 2019 року профінансована на 85,91 %. План за вказаний період, з урахуванням внесених змін, складав 44679,2 тис. грн., профінансовано – 38384,1 тис. грн. Видаткова частина спеціального фонду бюджету громади за звітний період виконана на 24,42 %. Протягом першого кварталу 2019 року іншим бюджетам перераховано 5615,8 тис. грн. міжбюджетних трансфертів. В ході обговорення зазначеного питання, членів виконкому було ознайомлено із видатками бюджету громади.

На виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі оборонної роботи, відповідно до розпорядження першого заступника голови Красилівської райдержадміністрації від 19.03.2019 року № 37/2019-р „Про організацію в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу весною 2019 року”, виконкомом прийнято рішення про організацію та забезпечення в громаді чергового призову громадян України на строкову військову службу весною 2019 року. Згідно чинного законодавства на строкову військову службу до лав Збройних Сил України у квітні-червні 2019 року призвуть громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Рішеннями виконавчого комітету затверджено норми накопичення твердих побутових відходів, погоджено проведення благоустрою територій в

м. Красилів, присвоєно та змінено адресні номери об’єктів нерухомого майна, надано дозвіл на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири та ін.

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, члени виконавчого комітету прийняли рішення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території

м. Красилів та с. Чепелівка.

В ході засідання виконкому розглянуто сім протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено на громадян адміністративні стягнення у вигляді попередження за порушення термінів реєстрації місця проживання.

Розглянувши звернення суб’єктів господарювання, виконавчий комітет надав дозволи на роміщення зовнішньої реклами та порушення об’єкту благоустрою, а також передав в погодинну оренду нерухоме майно комунальної власності громади.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконком надав дозвіл на вчинення правочину стосовно житлового приміщення, користувачами якого є діти.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території громади, актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

На завершення, традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади

Розглянули питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади