Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Дороги, які ми обираємо

Дороги, які ми обираємо

Новини (23.04.2019)

Найбільш вирішальним і відповідальним моментом у житті кожної молодої людини є вибір професії до душі, адже від цього залежить вдалий старт у доросле життя. З цією метою 23 квітня 2019 року в читальній залі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради відбулася зустріч-діалог на тему «Дороги, які ми обираємо» за участю фахівця з профорієнтації Красилівської районної філії обласного центру зайнятості Олени  Поліщук та учнів 9-х класів  Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

 Олена Поліщук цікаво і змістовно розповіла про послуги, які надає центр зайнятості, ознайомила старшокласників з особливостями ринку праці України та нашого регіону, а також запросила їх скористатися новим сервісом для онлайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа».

Присутні в залі  переглянули пізнавальні відео «Топ-5 професій майбутнього в Україні»  «Професії, які зникнуть найближчим часом», «Архітектор» та «Лікар». Учні отримали відповіді на усі поставлені питання та корисні поради щодо вибору майбутньої професії. 

Дороги, які ми обираємо

Дороги, які ми обираємо

Дороги, які ми обираємо

Дороги, які ми обираємо