Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Інформаційне асорті «На глобусі - Європа»

Інформаційне асорті «На глобусі - Європа»

Новини (15.05.2019)

          Відзначення Дня Європи - це важливий крок у самоутвердженні України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. В 2019 році  він  припадає на 18 травня.

З цієї нагоди 15 травня в читальній  залі  Центральної бібліотеки Красилівської міської ради проведено інформаційне асорті «На глобусі - Європа». У заході взяли участь учні 8-а та 9-в класів Красилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1. Провідний бібліотекар відділу обслуговування Олена Мойсеєнок розповіла старшокласникам про традиції  святкування Дня Європи, зокрема в Україні.  Під час перегляду відео «Цікаві факти про Європу» присутні на заході здійснили віртуальну мандрівку в Німеччину, Італію, Нідерланди, Польщу, Великобританію та ін. країни ЄС, ознайомились з видатними пам’ятками історії та культури, звичаями і традиціями їхніх народів. На завершення в Інтернет-центрі бібліотеки провідний бібліограф – краєзнавець Інна Сабат презентувала учням виставку-подорож «Європейський меридіан», де були представлені матеріали про Європейський Союз, економіку, історію, культуру країн ЄС, тематичні інформаційні та рекламні видання Центральної бібліотеки.

 

Інформаційне асорті «На глобусі - Європа»

Інформаційне асорті «На глобусі - Європа»

Інформаційне асорті «На глобусі - Європа»