Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Свято останнього дзвоника у Красилові

Свято останнього дзвоника у Красилові

Новини (04.05.2012)

     3 травня 2012 року в усіх школах міста було проведено Свято останнього дзвоника для випускників-одинадцятикласників.

     Традиційно свято розпочалося урочистою зустріччю випускників 2011-2012 навчальних років, Гімном України та почесним підняттям Прапора України.

     Міський голова Н. Острвоська привітала випускників Красилівського НВК "Гімназія та ЗОШ І ступеня" із цим знаменним днем у їхньому житті та побажали щасливої життєвої дороги. Крім того, від Красилівської міської ради усім випускникам 2012 року подаровано солодкі подарунки.

     Після висловленні усіх привітань гостями свята, педагогічним колективом, батьками та ряду виступів учнів школи випускників нагородили дипломами та грамотами за значні досягнення у науковій роботі та житті школи. Також учні 10-их класів традиційно подарували випускникам дзвіночки.

     В останній частині святкового заходу випускниками було відпущено у вільний політ повітряні кульки, які символізують початок нового етапу в їхньому житті.

     Закінчилося святкування Останнього дзвоника традиційним вальсом та останнім дзвінком у житті випускників у виконанні маленької дівчини на плечі випускника!

 

Нижче наведено фото із урочистого святкування останнього дзвоника у Красилівській ЗОШ №1 та №5.

 

 

Красилівського НВК "Гімназія та ЗОШ І ступеня":

 

 

 

 

 

 

 

Красилівська ЗОШ №1: