Мобільний телефон міської ради - 0970982508 7 червня 2019 року о 14:00 год. відбудеться засідання 24-ї позачергової сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Святкування 567 річниці Дня міста Красилів

Святкування 567 річниці Дня міста Красилів

Новини (12.09.2011)

     11 вересня 2011 року місту Красилів виповнилося 567 років. У цей святковий день було проведено спортивні змагання, відкрито алею у міському парку відпочинку, проведено святковий концерт, молодіжну дискотеку та завершено святкування Дня міста святковим феєрверком.

 

     Відповідно до програми заходів, присвячених 567 річниці Дня міста Красилова, з 10:00 по 13:00 проводилися спортивні змагання з футболу, волейболу та стрітболу (вперше у місті). Спортсменів привітав, а після закінчення змагань і нагородив дипломами, кубками та цінними призами заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Білоус О.М. Так, перехідних кубок першості з футболу та футбольний м’яч від виконавчого комітету міської ради отримала збірна команда с. Чернелівка, перехідний кубок першості з волейболу отримала команда райдержадміністрації, а команда-переможець змагань із стрітболу отримала баскетбольний м’яч від виконавчого комітету Красилівської міської ради. Крім того, усі учасники та переможці змагань були нагороджені дипломами виконавчого комітету міської ради.

 

     О 15:00 міський голова Островська Н.В. урочисто відкрила оновлену алею у міському парку відпочинку. Нагадаємо, що навесні, за ініціативи апарату виконавчого комітету, було оголошено акцію ,,Подаруй місту лавочку’’, відповідно до якої фізичні та юридичні особи могли виготовити та встановити свої лавочки у парку, а за кошти міського бюджету було проведено капітальний ремонт алеї – укладено близько 400 кв.м. бруківки. Відповідно до розпорядження міського голови Подяками виконавчого комітету Красилівської міської ради та цінними подарунками нагороджено:

- Федченка Володимира Олексійовича, директора ДСП "Агропартнер";

- Рибак Тетяну Миколаївну, приватного підприємця;

- Сизька Анатолія Борисовича, директора ТОВ "Завод "Атонмаш";

- Білобрицького Валерія Яковича, приватного підприємця;

- Будяя Олега Васильовича, директора ТОВ "Вікс-Фільтрон";

- Сінчука Григорія Костянтиновича, приватного підприємця;

- Гаврилюка Олександра Анатолійовича, приватного підприємця;

- Островського Миколу Казимировича, директора ТОВ "Буд-Сервіс-Плюс";

- Кутвіцького Олега Івановича, приватного підприємця;

- Козака Сергія Миколайовича, приватного підприємця;

- Рабчука Володимира Степановича, приватного підприємця, виконавця робіт по капітальному ремонту і облаштуванню центральної алеї міського парку відпочинку.

 

     З 16:00 мешканці міста мали можливість насолоджуватися вишуканою святковою концертною програмою Хмельницького академічного обласного симфонічного оркестру.

 

     А з 18:00 розпочався святковий концерт за участю вихованців та працівників Красилівського міського будинку культури. У ході концертної програми було виконано численні співочі та танцювальні номери.

 

     З 20:00 проходила молодіжна дискотека на площі міста, яка закінчилася красивим святковим феєрверком о 22:00.