Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Пам’ятаємо. Шануємо.

Пам’ятаємо. Шануємо.

Новини (09.05.2017)

    Напередодні відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, міський голова Анатолій Жовтан спільно із головою районної державної адміністрації Нілою Островською  відвідали ветеранів війни, які проживають в м. Красилів,  с. Чепелівка, с. Дружне та с. Слобідка-Чернелівська і привітали  їх з прийдешнім Днем Перемоги.

    Анатолій Жовтан та Ніла Островська особисто подякували кожному ветерану за їх сподвижний подвиг, за Перемогу і побажали міцного здоров’я, довгих років життя, бадьорості духу, благополуччя, добра та вручили  квіти, листівки та  грошову винагороду.

    З кожним роком все менше ветеранів Другої світової війни залишається поряд з нами, але їх досвід, їх любов до Батьківщини має слугувати прикладом для нас. Адже  своєю героїчною стійкістю і мужністю Вони захистили рідну землю від фашистських поневолювачів, здобули мир і майбутнє для всіх наступних поколінь.

 

Пам’ятаємо. Шануємо.

Пам’ятаємо. Шануємо.

Пам’ятаємо. Шануємо.

Пам’ятаємо. Шануємо.

Пам’ятаємо. Шануємо.

Пам’ятаємо. Шануємо.

Пам’ятаємо. Шануємо.

Привітання міського голови із Великоднем