Красилівська міська рада » Новини » Пам’ятаємо. Шануємо.

Пам’ятаємо. Шануємо.

Новини (09.05.2017)

    Напередодні відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, міський голова Анатолій Жовтан спільно із головою районної державної адміністрації Нілою Островською  відвідали ветеранів війни, які проживають в м. Красилів,  с. Чепелівка, с. Дружне та с. Слобідка-Чернелівська і привітали  їх з прийдешнім Днем Перемоги.

    Анатолій Жовтан та Ніла Островська особисто подякували кожному ветерану за їх сподвижний подвиг, за Перемогу і побажали міцного здоров’я, довгих років життя, бадьорості духу, благополуччя, добра та вручили  квіти, листівки та  грошову винагороду.

    З кожним роком все менше ветеранів Другої світової війни залишається поряд з нами, але їх досвід, їх любов до Батьківщини має слугувати прикладом для нас. Адже  своєю героїчною стійкістю і мужністю Вони захистили рідну землю від фашистських поневолювачів, здобули мир і майбутнє для всіх наступних поколінь.

 

Пам’ятаємо. Шануємо.

Пам’ятаємо. Шануємо.

Пам’ятаємо. Шануємо.

Пам’ятаємо. Шануємо.

Пам’ятаємо. Шануємо.

Пам’ятаємо. Шануємо.

Пам’ятаємо. Шануємо.

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога