Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Напередодні Дня міста підводимо підсумки роботи

Напередодні Дня міста підводимо підсумки роботи

Новини (09.09.2017)

     Традиційно, у другу неділю вересня, красилівчани будуть святкувати День народження нашого міста – 573-ю річницю першої відомої писемної згадки про Красилів.

 

Напередодні Дня міста підводимо підсумки роботи

 

     Плідна співпраця міської влади та красилівчан – це те, завдяки чому розвивається наше місто, в добрі й злагоді ростуть, виховуються наші діти й онуки. З кожним роком, святкуючи День міста, всі, хто належить до міської громади, ставши одною великою родиною, демонструють свою єдність і злагоду. І це дуже важливо, бо лише разом ми зможемо зробити наш Красилів затишнішим, комфортнішим та безпечнішим.

     День міста – це також нагода підвести підсумки нашої спільної роботи та визначити плани на майбутнє.

     Найбільш болючою інфраструктурною проблемою міста, як і всієї України, є стан доріг. У 2017 році Красилівською ЖЕК, за рахунок коштів міського бюджету, в місті Красилів проведені роботи з поточного ремонту наступних вулиць: Ціолковського, Василя Стуса, М. Грушевського, Островського, Центральна, Булаєнка, Щаслива, Шевченка, Комарова, Івана Франка, Михайлівська, Морозівська, Староцерковна, Перемоги, Козацька, заасфальтовано заїзди до вулиці Мічуріна, провулку М. Грушевського та римо-католицького костелу «Серце Ісуса», а також завершено ремонт дорожнього покриття по вулиці Шкільна. Також підприємством виконані роботи по нанесенню пішохідних переходів.

     Зважаючи на те, що рішенням Красилівської міської ради затверджено перелік доріг міста із твердим покриттям, які підлягають грейдеруванню та підсипанню щебеневою сумішшю, Красилівською ЖЕК в поточному році також проводяться роботи по підсипанню наступних вулиць: Партизанська, Берегова, Польова Садова, Морозівська, Гагаріна, Паркова, Тиха, Маяковського, Чкалова, Кутузова, Левадна, Західна, Молодіжна, Вишнева, Ярова, Будьонного, Долинна, Прохолодна, Поштова, Верхівська, 8-го Березня; провулків Шевченка та Яворовецький.

     З метою покращення території Красилівської міського будинку культури, за рахунок коштів міського бюджету проведено роботи по капітальному ремонту входу та території вище вказаного закладу. Крім того, враховуючи, що з міського бюджету виділено кошти в сумі 1,0 млн. грн. на проведення ремонту прибудинкових територій, Красилівською ЖЕК залучено підрядника, який виконав роботи з капітального ремонту міжквартальних проїздів та заїздів на прибудинкові території мікрорайону Ярослава Мудрого та ремонт прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку по вул. М. Грушевського, 84 ,,А’’ і заїзду до вище вказаного житлового будинку зі сторони вул. М. Грушевського.

     Щорічно у місті розширюється мережа пішохідних тротуарів. А цього року завершено капітальний ремонт тротуару по вул. Перемоги. Сьогодні тривають роботи з капітального ремонту тротуару по вул. М. Грушевського (від магазину ,,Ромашка’’ до залізничного переїзду) та реконструкції центральної алеї біля міського парку відпочинку.

     Протягом останніх років в місті активно проводиться робота з обладнання нічним освітленням вулиць. Так, в 2017 році такі роботи вже виконано по вулицях Берегова, Партизанська, Осіянська, Міцкевича, Долинна, Богуна, Молодіжна, Козацька та провулках М. Грушевського, Молодіжний, Козацький, Центральний. На сьогоднішній день проводяться  роботи по влаштуванню вуличного освітлення вулиць Садова, Польова, Перемоги, Морозівська. Також, в поточному році заплановано відновити вуличне освітлення вулиць Привокзальна, Чкалова, Челюскіна, Ярова, Кутузова, Нахімова та провулку Яворовецький.

     З метою забезпечення жителів вулиць Калинова, Воскресенська, Перемоги та прилеглих вулиць питною водою, Красилівським підприємством водопровідно-каналізаційного господарства за рахунок коштів міського бюджету проведено буріння двох артезіанських свердловин. На сьогоднішній день підприємством виготовляється проектна документація на будівництво водонапірних башт  вищевказаних свердловин з перспективою будівництва водогонів.

     Також, розпочато реконструкцію недіючої котельні Красилівського підприємства теплових мереж під спортивно-реабілітаційний центр з двома басейнами.

Виготовлено документацію та відшукуються кошти на реконструкцію міських очисних споруд, будівництво дитячого садочка, капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Шевченка, будівництво нових тротуарів, тощо.

     Не можливо розказати відразу про все, що робить міська рада, її виконавчий комітет, підприємства та установи міської комунальної власності для забезпечення належного функціонування міського господарства та забезпечення повноцінної життєдіяльності нашої громади. З повною та свіжою інформацією про нашу спільну роботу та її результати красилівчани та гості міста завжди можуть ознайомитись на офіційному сайті Красилівської міської ради. На цьому сайті також можна надіслати міському голові електронний лист чи направити петицію з питання, яке турбує.

     В цьому році місто вийшло на міжнародний рівень – уклало першу в своїй історії міжнародну угоду про співпрацю з польським містом Зелюв. Мені приємно повідомити красилівчанам, що на День народження нашого міста очікується другий візит до Красилова офіційної делегації міста Зелюв Лодзького воєводства Республіки Польща на чолі з бурмістром Уршулею Сьвєрчинською. Метою цього візиту є продовження співпраці між нашими територіальними громадами.

     Також, нещодавно створено Красилівську міську об’єднану територіальну громаду, яка значно розширює можливості для розвитку нашого міста.

     Дорогі красилівчани та гості нашого міста! Запрошую вас на День народження нашого рідного Красилова. Візьміть участь у ході вишиванок, прийдіть насолодитись виступами наших талантів та оцінити професійність запрошених артистів. Будьмо єдиними в цей святковий день!

 

Анатолій Жовтан, Красилівський міський голова


Інтерв'ю з міським головою