Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Привітали машинобудівників

Привітали машинобудівників

Новини (22.09.2017)

Напередодні професійного свята працівників машинобудування і приладобудування – Дня машинобудівника, яке в Україні відзначається щорічно у четверту неділю вересня, Красилівський міський голова Анатолій Жовтан, голова Красилівської райдержадміністрації Ніла Островська та голова Красилівської районної ради Василь Пасічник взяли участь в урочистих заходах, що проводились в колективі ДП „Красилівський агрегатний завод”.

Міський голова Анатолій Жовтан привітав присутніх з Днем машинобудівника та 49-ю річницею створення ДП „Красилівський агрегатний завод”. Він відмітив, що ДП „Красилівський агрегатний завод” є одним із провідних підприємств не лише міста, а й загалом у машинобудівній галузі. Міський голова наголосив, що підприємство є потужним платником податків, за рахунок яких формується бюджет м. Красилів, а продукція заводу відома не лише в Україні, а й за її межами. Анатолій Жовтан побажав присутнім міцного здоров’я, успіхів в роботі, процвітання, достатку й миру.

За співпрацю з Красилівською міською радою, внесок у забезпечення обороноздатності держави та вирішення життєво важливих питань територіальної громади м. Красилів, активну участь у підготовці святкування Дня міста та з нагоди відзначення 49-ї річниці створення ДП „Красилівський агрегатний завод”, міський голова вручив Подяку виконавчого комітету Красилівської міської ради колективу ДП „Красилівський агрегатний завод”.

З нагоди відзначення 49-ї річниці створення ДП „Красилівський агрегатний завод” та Дня машинобудівника, за сумлінну працю, професіоналізм і відповідальне відношення до виконання посадових обов’язків, міський голова Анатолій Жовтан разом із головою Красилівської райдержадміністрації Нілою Островською і головою Красилівської районної ради Василем Пасічником нагородили Почесними грамотами виконавчого комітету міської ради, подарунками та квітами:

- Желудька Володимира Сергійовича, начальника технологічного бюро технічного відділу ДП „Красилівський агрегатний завод”;

- Стахміча Олександра Володимировича, фахівця із збуту та технічного супроводу відділу збуту ДП „Красилівський агрегатний завод”.

На підставі спільного розпорядження голови Красилівської райдержадміністрації та голови Красилівської районної ради також було вручено відповідні грамоти кращим працівникам підприємства.

З вітальними словами до присутніх звернулись заступник директора заводу з фінансів Руслан Базюк та голова профспілкового комітету заводу Микола Галиш. Кращим працівникам підприємства були вручені грамоти, подарунки та матеріальні винагороди.

Для усіх присутніх звучали музичні вітання у виконанні працівників Красилівського районного будинку культури.

 

Привітали машинобудівників

Привітали машинобудівників

Привітали машинобудівників

Привітали машинобудівників

Привітали машинобудівників


Інтерв'ю з міським головою