Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Розпочався осінній призов громадян України на строкову військову службу

Розпочався осінній призов громадян України на строкову військову службу

Новини (09.10.2017)

Указом Президента України від 24.02.2017 року № 44/2017 ,,Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році”, визначені строки осіннього призову громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України в 2017 році, які припадають на жовтень-листопад.

09 жовтня 2017 року в м. Красилів на території Красилівського районного військового комісаріату відбулись урочисті проводи призовників 1990-1997 років народження, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права звільнення або відстрочки від призову на строкову військову службу, до лав Збройних Сил України.

Привітати юнаків із цією важливою подією в їх житті завітали Красилівський міський голова Анатолій Жовтан, перший заступник голови Красилівської райдержадміністрації Дмитро Склонний, голова Красилівської районної ради Василь Пасічник, настоятель Церкви Рівноапостольного Князя Володимира УГКЦ отець Ігор, рідні та близькі.

Звертаючись до призовників, Анатолій Жовтан наголосив, що для кожного з них цей день є визначним, адже вони починають виконувати обов’язок громадянина України – захищати незалежність, територіальну цілісність та суверенітет своєї Батьківщини. Він побажав юнакам здоров’я, щастя, успіхів, Божого благословення, змужніти, сумлінно виконати обов’язок громадянина України та гідно нести службу в лавах Збройних Сил України.

З напутніми словами до призовників звернувся військовий комісар Красилівського районного військового комісаріату підполковник Андрій Богданов, який повідомив, що призовники служитимуть у навчальних центрах та частинах забезпечення, в зону проведення АТО їх не відправлятимуть. Він також повідомив, що термін строкової служби становить півтора року для тих, хто немає повної вищої освіти, та один рік для тих, хто її має.

На мирну військову службу призовників благословив настоятель Церкви Рівноапостольного Князя Володимира УГКЦ отець Ігор.

Із побажаннями щасливого повернення та під звуки оркестру Красилівського районного будинку культури усі присутні урочисто провели майбутніх солдатів на строкову військову службу.

 

Розпочався осінній призов громадян України на строкову військову службу

Розпочався осінній призов громадян України на строкову військову службу

Розпочався осінній призов громадян України на строкову військову службу