Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » 27.10.2017 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

27.10.2017 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

Новини (27.10.2017)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на четвертий квартал 2017 року, члени виконкому обговорили питання про стан дебіторської та кредиторської заборгованості Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, Красилівського підприємства теплових мереж та Красилівської житлово-експлуатаційної контори за третій квартал 2017 року. Було відмічено, що загальний обсяг дебіторської заборгованості комунальних підприємств міста, станом на 01.10.2017 року, становить 2461,4 тис. грн. (на 01.07.2017 року – 2504,8 тис. грн.), розмір кредиторської заборгованості – 2180,0 тис. грн. (на 01.07.2017 року – 2990,7 тис. грн.). Під час розгляду даного питання, також було заслухано начальників зазначених комунальних підприємств.

          За результатами розгляду звернень Красилівської ЖЕК щодо затвердження перерахованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються зазначеним підприємством, виконкомом внесено зміни до тарифів для жителів багатоквартирних житлових будинків по вул. М. Грушевського, 84 „А” і вул. Михайлівська, 18 в

м. Красилів.

Членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир, присвоєння та зміни адресних номерів житлових будинків і земельних ділянок, стосовно житлових прав громадян (зняття з квартирного обліку, внесення змін в облікові справи громадян, продовження терміну тимчасового проживання у жилих приміщеннях міської комунальної власності) та ін.

В ході засідання члени виконкому прийняли рішення про надання в погодинну оренду нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста (приміщення в Красилівському міському будинку культури) для проведення занять сучасної хореографії.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозволи на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти.

Виконавчий комітет також розглянув заяву та додані до неї документи жительки міста, яка народила та виховали до восьмирічного віку п’ятеро дітей, і рекомендував її на присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”. 

За результатами розгляду звернень фізичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території міста, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям м. Красилів.

 

27.10.2017 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради
27.10.2017 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради
27.10.2017 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради