Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 23 (від 15.05.2018 року)

Рішення № 23 (від 15.05.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 21.05.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

сьомої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

15.05.2018

Красилів

№ 23

 

 

Про розгляд звернення ТОВ,,АІК Трейдінг’’ щодо надання дозволу на будівництво зерносушки ДСП-32 з операторською будівлею на орендованій земельній ділянці по вул. М.Грушевського, 150 в м. Красилів

 

 

Розглянувши звернення ТОВ ,,АІК Трейдінг’’ щодо надання дозволу на будівництво зерносушки ДСП-32 з операторською будівлею на орендованій земельній ділянці по вул. М. Грушевського, 150 в м. Красилів, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, абзацом 2 ч. 1 статті 25 ЗУ ,,Про оренду землі’’ та ст. 29 Закону України ,,Про регулювання містобудівної діяльності’’, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати ТОВ ,,АІК Трейдінг’’ дозвіл на будівництво зерносушки ДСП-32 з операторською будівлею на орендованій земельній ділянці по вул.                                       М. Грушевського, 150 в м. Красилів.

2. Сектору містобудування та архітектури Красилівської районної державної адміністрації видати ТОВ ,,АІК Трейдінг’’ містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки згідно наданого містобудівного розрахунку.

3. Попередити ТОВ ,,АІК Трейдінг’’ про те, що приступити до робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проектно-кошторисної містобудівної документації, отримання дозволу на початок будівельних робіт в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.

4. ТОВ ,,АІК Трейдінг’’ до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію укласти з Красилівською міською радою Договір про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Красилів.

 

 

Міський голова

Н.Островська