Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 7 (від 07.09.2018 року)

Рішення № 7 (від 07.09.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 07.09.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

10 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

07.09.2018

Красилів

№ 7

 

 

Про виготовлення детального плану території в с. Волиця

 

 

У зв’язку з відсутністю плану зонування с. Волиця, розглянувши заяву   ТзОВ ,,М’ясник’’ про виготовлення детального плану  території в межах якої знаходяться його приватна земельна ділянки по вул. Зелена, 8 ,,А’’, з метою зміни в подальшому функціонального використання зазначеної території, керуючись Земельним кодексом України, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст.ст. 4, 8, 10, 19, 25 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555 „Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”,  Наказом Мінрегіонбуду України від 16.11.2011р. № 290 „Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації”, ст. 17 Закону України „Про основи містобудування”, ДБН Б.1.1-14:2012 „Склад та зміст детального плану території”, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:

         

1.  Надати дозвіл на розроблення детального плану території в  с. Волиця на земельну ділянку по вул. Зелена, 8 ,,А’’, площею 0,6545 га (6822782100:01:003:0087).

1.1. Визначити замовником детального плану території, вказаної в п.1, виконавчий комітет Красилівської міської ради із залученням коштів власника земельної ділянки ТзОВ ,,М’ясник’’.           

1.2. ТзОВ ,,М’ясник’’звернутися до ліцензійного суб’єкта господарювання для виготовлення детального плану території, вказаної в п.1, та здійснити фінансування робіт з розроблення містобудівної документації.

 

2. Виконавчому комітету Красилівської міської ради забезпечити:

- оприлюднення даного рішення та проекту розробленого детального плану території в м. Красилів;

- проведення громадських слухань для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до містобудівної документації (строк подання пропозицій до оприлюдненого проекту містобудівної документації становить 30 календарних днів);

- подання розробленої та погодженої у встановленому законом порядку містобудівної документації для затвердження Красилівською міською радою.

 

3. Уповноважити міського голову Островську Нілу Василівну укласти договір на розроблення детального плану території в м. Красилів.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (голова Федченко В. О.).

 

 

Міський голова

Н.Островська