Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 8 (від 07.09.2018 року)

Рішення № 8 (від 07.09.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 07.09.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

10 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

07.09.2018

Красилів

№ 8

 

 

Про надання та вилучення земельних ділянок

 

 

Розглянувши звернення фізичних та юридичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про Державний земельний кадастр”, „Про оренду землі”, „Про землеустрій”, враховуючи матеріали інвентаризації земель, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, міська  рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Погодити надання дозволу Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою надання її у власність Паламарчук Руслані Миколаївні, яка розташована за межами населених пунктів Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на території Заставківського старостинського округу орієнтовною площею 1,00 га,

Мета використання земельної ділянки – для ведення особистого селянського господарства.

Категорія земель – землі сільськогосподарського призначення.

  

2. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,10 га по                          вул. Лесі Українки, 15 в м. Красилів у Кізюн Софії Лук’янівни в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

3. Надати дозвіл Пашиній Ользі Володимирівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Лесі Українки, 15 в м. Красилів, площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

4. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,52 га по                          вул. Шевченка, 53 в с. Кульчини у Іванчук Ольги Микитівни в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

5. Надати дозвіл Прику Володимиру Олександровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Шевченка, 53 в с. Кульчини, площею 0,52 га із них: 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,27 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

6. Надати дозвіл Дмитруку Петру Івановичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по пров. Яблуневий, 29 „б” в м. Красилів, площею 0,0800 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

7. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,25 га по                          вул. Молодіжна, 34 в с. Кульчини у Микитюк Фрузини Захарівни в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

8. Надати дозвіл Нікітюк Людмилі Олексіївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Молодіжна, 34 в с. Кульчини, площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

9. Надати дозвіл Герасимюку Андрію Васильовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по                    вул. М. Грушевського, 140 „В” гараж № 41 „А” в м. Красилів, орієнтовною площею  0,0024 га  для  будівництва  індивідуальних  гаражів.

       

10. Надати дозвіл Муляру Олександру Юхимовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по пров.Прямий,13 в м. Красилів, площею 0,42 га із них: 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,3200 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

11. Передати Янковичу Віктору Феодосійовичу, Янкович Альоні Арсенівні, Янкович Юлі Віктрівні, Янкович Яні Вікторівні безоплатно у спільну сумісну власність земельну ділянку площею 0,0972 га по вул.Героїв УПА, 8 в м. Красилів.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:002:1294.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).         

 

12.  Передати Гарнику Володимиру Володимировичу безоплатно у  власність земельну ділянку площею 0,0070 га по вул. М. Грушевського, біля будинку № 29-а в м. Красилів.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:001:0651.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва індивідуальних гаражів.

 

        13. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Штефанік-Арсенюк» для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, що розташована в м. Красилів по вул. М. Грушевського, 146 А площею 1,4300 га.

             Категорія земель : землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

             Надати земельну ділянку ТОВ «Штефанік-Арсенюк» для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, що розташована в м. Красилів по вул. М. Грушевського, 146 А площею 1,4300 га в користування на умовах оренди терміном на 10 років.

 

 

Міський голова

Н.Островська