Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 15 (від 12.10.2018 року)

Рішення № 15 (від 12.10.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 12.10.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

12 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

12.10.2018

Красилів

№ 15

 

 

Про надання та вилучення земельних ділянок

 

 

Розглянувши звернення фізичних та юридичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про Державний земельний кадастр”, „Про оренду землі”, „Про землеустрій”, враховуючи матеріали інвентаризації земель, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, міська  рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл Ліщук Сергію Володимировичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по пров. Партизанський, 2 «А» в м. Красилів, площею 0,0800 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

2. Надати дозвіл Решетюк Валерію Арсентійовичу та Решетюк Галині Макарівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у спільну сумісну власність по вул. Перемоги, 51 «А» в  м. Красилів, площею 0,0600 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

3. Надати дозвіл Шевченко Вірі Євстафіївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. М. Грушевського, 64 кв. 1 в м. Красилів, площею 0,0700 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

 

4. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,3000 га по  вул. Молодіжна, 205 в с. Волиця 1 у Іванчук Галини Петрівни в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

5. Надати дозвіл Кравчук Тетяні Федорівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Молодіжна, 205 в с. Волиця 1, площею 0,3000 га, із них: 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,2000 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

6. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,5000 га по вул. Незалежності, 4 в с. Кульчинки у Ратушного Анатолія Михайловича в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

7. Надати дозвіл Бабій Івану Володимировичу та Бабій Любові Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у спільну сумісну власність по вул. Незалежності, 4 в с. Кульчинки, площею 0,5000 га, із них: 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,2500 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

8. Надати дозвіл Заїці Олександру Антоновичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по пров. Шевченка, 2 «А» в м. Красилів, площею 0,1300 га, із них: 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,0300 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

9. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,2800 га по вул. Молодіжна, 174 в с. Волиця у Дмитрука Андрія Федоровича в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

10. Надати дозвіл Дмитруку Андрію Федоровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Молодіжна, 174 в с. Волиця, площею 0,2800 га, із них: 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,0300 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

11. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,2500 га по  вул. Шевченка, 34 в с. Заставки у Вишнівського Івана Федоровича в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

12. Надати дозвіл Вишнівській Галині Яківні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по  вул. Шевченка, 34 в с. Заставки, площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

13. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,1781 га по   вул. Суворова, 21 в м. Красилів у Верес Ніни Михайлівни в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

14. Надати дозвіл Стріканову Василю Володимировичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Суворова, 21 в м. Красилів, площею 0,1781 га, із них: 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,0781 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

15. Надати дозвіл Тарасюку Василю Микитовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Польова, 8 в с. Кульчини, площею 0,6000 га, із них: 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,3500 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

11. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,2500 га по вул. Шевченка, 35 в с. Заставки у Полянчука Григорія Федоровича в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

12. Надати дозвіл Стаднік Любов Григорівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Шевченка, 35 в с. Заставки, площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

13. Надати дозвіл Федченко Надії Іванівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність в товаристві «Автомобіліст» по вул. М. Грушевського, 140 «В», гараж № 39 «В»  в м. Красилів, площею 0,0028 га для будівництва індивідуальних гаражів.

 

14. Надати дозвіл Данилюк Наталії Вікторівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Перемоги, 14 «В» в м. Красилів, площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

15. Надати дозвіл Камінському Віктору Мар’яновичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Осіянська, 39 «А» в м. Красилів, площею 0,0800 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

 

Міський голова

Н.Островська