Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 16 (від 12.10.2018 року)

Рішення № 16 (від 12.10.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 12.10.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

12 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

12.10.2018

Красилів

№ 16

 

 

Про надання згоди на складання проекту відведення земельних ділянок

 

 

Розглянувши заяви фізичних осіб про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, керуючись Земельним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про Державний земельний кадастр”, „Про оренду землі”, „Про землеустрій”, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного  середовища,  міська  рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл Пастемському Віктору Болеславовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, яка розташована по вул. Центральна, 42 в м. Красилів орієнтовною площею      0,0054 га для будівництва індивідуальних гаражів.

 

2. Надати дозвіл Ващуку Анатолію Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,07 га по пров. Кобзаря, 1 в м. Красилів.

Мета використання земельної ділянки – для ведення індивідуального садівництва.

Категорія земель – землі сільськогоспадрського призначення.

 

3. Надати дозвіл Данилюк Наталії Вікторівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди, яка розташована по вул. Перемоги, 14/1 в м. Красилів орієнтовною площею 0,05 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

 

 

Міський голова

Н.Островська