Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 15 (від 01.02.2019 року)

Рішення № 15 (від 01.02.2019 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 04.02.2019

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

18 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

01.02.2019

Красилів

№ 15

 

 

Про створення служби з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалід-ністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, ,,Соціальне таксі’’ при Красилівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 

 

 

Керуючись законами України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, ,,Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні’’, ,,Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні’’, ,,Про соціальні послуги’’, відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально призначених автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 року № 189, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Створити службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, ,,Соціальне таксі’’ при Красилівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

2. Затвердити Положення про службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, ,,Соціальне таксі’’ при Красилівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (додаток 1).

3. Затвердити штатний розпис служби з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, ,,Соціальне таксі’’ при Красилівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (додаток 2).

4. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку міської ради Новохацькому В.В. внести

 

 

відповідні зміни до бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Красилівської міської ради від 15.05.2018 року № 4 ,,Про створення служби з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, ,,Соціальне таксі’’ при Красилівській житлово-експлуатаційній конторі’’.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти секретаря міської ради Морозович І.В., начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку міської ради Новохацького В.В. та постійну депутатську комісію з питань освіти, охорони  здоров’я, молоді, культури і спорту та соціального захисту населення (голова комісії Ярмоленко І.В.).

 

 

 

Міський голова

Н.Островська

dodatok.docx [39.87 Kb] (завантажень: 98)