Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 22 (від 09.04.2019 року)

Рішення № 22 (від 09.04.2019 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 12.04.2019

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

21 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

09.04.2019

Красилів

№ 22

 

 

Про затвердження детального плану території в с. Волиця

 

 

У зв’язку з відсутністю плану зонування с. Волиця, з метою зміни в подальшому функціонального використання зазначеної території, зважаючи на те, що в термін визначений для прийняття пропозицій та зауважень від громадськості до виготовленого проекту містобудівної документації,  жодних пропозицій та зауважень не надходило,  враховуючи висновок до детального плану території площею 0,6545га для будівництва група багатоповерхових житлових будинків по вул. Зелена, 8А у с. Волиця Красилівського району, Хмельницької області щодо схвалення детального плану для подальшого затвердження відповідно до діючого законодавств, керуючись Земельним кодексом України, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 4, 8, 10, 19, 25 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555 „Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, Наказом Мінрегіонбуду України від 16.11.2011р. № 290 „Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації”, ст. 17 Закону України „Про основи містобудування”, ДБН Б.1.1-14:2012 „Склад та зміст детального плану території”, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити детальний план території для будівництва групи багатоповерхових житлових будинків по вул. Зелена, 8А у с. Волиця Красилівського району, Хмельницької області.

2. Забезпечити оприлюднення цього рішення, а також  сканованих матеріалів містобудівної документації затвердженої цим рішенням на офіційній сторінці в мережі Інтернет.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (голова Федченко В.О.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Слободянюк М.О.

 

 

Міський голова

Н.Островська