Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 7-а сесія Красилівської міської ради

7-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (15.05.2018)

15 травня 2018 року під головуванням міського голови Ніли Островської провела роботу сьома чергова сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 23 питання порядку денного, що стосуються  різних сфер життєдіяльності об’єднаної громади. У пленарному засіданні ради взяли участь 22 депутати.

З метою проведення ремонту автомобільних доріг територіальної громади, міська рада створила Комунальне підприємство з ремонту автомобільних доріг та затвердила його Статут.

Для організації заходів щодо розвитку та утримання автоматизованої системи централізованого оповіщення місцевих, спеціальних та об’єктових систем оповіщення, депутати міської ради затвердили Перспективний план розвитку місцевої системи оповіщення об’єднаної територіальної громади на 2018-2023 роки.

Сесія затвердила Програму фінансової підтримки громадських ініціатив на 2018-2023 роки, метою якої є підтримка ініціатив жителів громади, спрямованих на вирішення актуальних конкретних питань (влаштування водогонів, водовідведення, тощо).

З метою виділення Міністерством соціальної політики для територіальної громади спеціалізованого автомобіля ,,Соціальне такці’’, міська рада створила службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, ,,Соціальне таксі’’ при Красилівській житлово-експлуатаційній конторі, затвердила відповідне Положення та штатний розпис майбутньої служби.

Для створення комфортних умов для навчання вихованців Красилівської дитячої школи мистецтв, сесія міської ради надала дозвіл на передачу будівлі міського сервісного центру по вул. М. Грушевського, 64А в м. Красилів на баланс відділу культури Красилівської міської ради Хмельницької області.

З метою організації літнього відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей шкільного віку пільгових категорій, затверджено Програму оздоровлення та відпочинку дітей об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

Депутати заслухали звіт начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку міської ради Новохацького В.В. про хід виконання бюджету Красилівської міської територіальної об’єднаної громади за перший квартал 2018 року та затвердили його.

Зважаючи на те, що за І квартал 2018 року  виконання загального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади становить 106,31 %, сесія міської ради 15.05.2018 року прийняла рішення про збільшення дохідної частини на 1870,0 тис.грн. Окрім того, на фінансування потреб громади також направлено 291,0 тис.грн. із залишку коштів бюджету розвитку та 571,6 тис.грн. резервного фонду.

Депутати надали у 2018 році пільгу по сплаті земельного податку на території громади  для підприємства оборонно-промислового комплексу

ДП ,,Красилівський агрегатний завод’’, визначивши її розмір у 1,5 % від їх нормативної грошової оцінки землі.

       З метою приведення у відповідність до чинного законодавства рішення міської ради від 16.11.2011 року № 14 щодо встановлення часових обмежень для продажу алкогольних напоїв, сесія прийняла проект рішення про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території населених пунктів громади з 21:00 до 11:00 години.

Депутати міської ради прийняли рішення про використання прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території громади.

Відтепер червоно-чорний прапор буде офіційно використовуватися на території громади у пам’ятні дати, пов’язані із подіями національно-визвольної боротьби за незалежність України та вшануванням пам’яті Героїв. 

Прийняті рішення про звернення депутатів Красилівської міської ради Хмельницької області до Верховної Ради України щодо надання статусу учасника бойових дій бійцям добровольчих формувань та щодо вжиття заходів з покращення роботи системи екстреної медичної допомоги в Україні.

Красилівська міська рада  прийняла рішення про звернення до Генерального прокурора України, прокурора Хмельницької області щодо захисту інтересів Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, з метою визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок, укладених між Мизернюком О.В. та Красилівською райдержадміністрацією у 2012 році.

Надано дозвіл ТОВ,,АІК Трейдінг’’ на будівництво зерносушки ДСП-32 з операторською будівлею на орендованій земельній ділянці по вул. М.Грушевського, 150 в м. Красилів.

Прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги жителю м. Красилів Б.

Також, прийнято п’ять рішень із земельних питань, в яких разом розглянуто 31 звернення фізичних осіб та суб’єктів господарювання.

Після завершення розгляду питань порядку денного сесії, депутати міської ради обговорили питання роботи очисних споруд  Красилівського  підприємства водопровідно-каналізаційного господарства. В обговоренні даного питання брала участь депутат Хмельницької обласної ради Н. Вишнівська.

 

protokol-vid-15.05.2018.doc [93 Kb] (завантажень: 4)

spusok-deputativ-7-sesiya.doc [24 Kb] (завантажень: 1)

 

 

7-а сесія Красилівської міської ради

 

7-а сесія Красилівської міської ради

 

7-а сесія Красилівської міської ради

 

7-а сесія Красилівської міської ради

 

7-а сесія Красилівської міської ради

 

7-а сесія Красилівської міської ради

 

7-а сесія Красилівської міської ради

 

7-а сесія Красилівської міської ради

 

7-а сесія Красилівської міської ради

 

7-а сесія Красилівської міської ради

 

7-а сесія Красилівської міської ради