Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 18-а сесія Красилівської міської ради

18-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (23.12.2016)

23 грудня 2016 року під головуванням міського голови Анатолія Жовтана провела роботу позачергова вісімнадцята сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 19 питань порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 18 депутатів.

            Депутати міської ради розглянули та взяли до відома інформацію про виконання Програми благоустрою міста у 2016 році, а також затвердили Програму благоустрою міста на 2017 рік, заклавши у прогнозні обсяги фінансування у розмірі 6 млн.грн.

З метою встановлення партнерський відносин та розширення співпраці між територіальними громадами м. Красилів (Україна) та Гміни Зелюв (Республіка Польща), сесія міської ради схвалила та підтримала наміри щодо встановлення партнерських відносин між територіальними громадами м. Красилів та Гміни Зелюв, а  також уповноважила Красилівського міського голову Жовтана А.І. від імені територіальної громади міста підписати Договір про встановлення партнерських стосунків у сфері культури, науки, освіти, спорту, економіки та діяльності самоврядування між територіальною громадою м. Красилів та Гміною Зелюв.

Міська рада затвердила звіт про виконання Програми фінансової підтримки закладів дошкільної освіти та культури м. Красилів на 2016 рік та затвердила аналогічну Програму на 2017 рік.

            Депутати міської ради встановили на 2017 рік для підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності міста, розмір частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до міського бюджету, в розмірі 0 (нуль) %.

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 року

№ 99 ,,Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого’’, міська рада затвердила на 2017 рік допомогу на поховання померлої особи в розмірі 1500,00 грн.

            Сесія міської ради затвердила кошторис видатків міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2017 рік в сумі 104,7 тис. грн.

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, відповідно до Бюджетного кодексу України, міська рада затвердила бюджет міста Красилів на 2017 рік.

З метою своєчасної підготовки та проведення призову громадян на строкову військову службу, створення сприятливих умов для ефективного проведення призову військовозобов’язаних при проведенні мобілізації, депутати затвердили Програму підтримки діяльності Красилівського районного військового комісаріату на 2017-2018 роки.

            В зв’язку із приведенням установчих документів дошкільних навчальних закладів міста до норм чинного законодавства, міська рада затвердила нові редакції статутів ДНЗ № 1 ,,Веселка’’ та ДНЗ  № 4 ,,СОНЕЧКО’’.

На виконання Міської програми сприяння встановленню індивідуального опалення ,,Тепло в кожний дім’’ в м. Красилів на 2015-2016 роки, прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги жителю міста Я. на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири у багатоквартирних житлових будинках на суму 2,0 тис.грн. За результатами обстеження житлових умов заявника, гр. П. відмовлено у наданні такої допомоги.

Також, міська рада встановила мінімальну вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомості майна в м. Красилів на 2017 рік.

За пропозиціями постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, прийнято шість рішень із земельних питань, в яких разом розглянуто 21 звернення фізичних осіб та суб’єктів господарювання. 

 

Результати поіменного голосування (18 сесія)

protokol-18-sesiyi.doc [122.5 Kb] (завантажень: 4)

 

 

18-а сесія Красилівської міської ради

 

18-а сесія Красилівської міської ради

 

18-а сесія Красилівської міської ради

 

18-а сесія Красилівської міської ради