Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 19-а сесія Красилівської міської ради

19-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (26.01.2017)

25 січня 2017 року під головуванням міського голови Анатолія Жовтана провела роботу позачергова дев’ятнадцята сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 20 питань порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 16 депутатів.

            Депутати міської ради розглянули звернення фізичних осіб – підприємців щодо зменшення ставки єдиного податку для платників другої групи та зменшили вказану ставку з 20 % до 15 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового року. В обговоренні даного питання брали участь підприємці міста.

            Сесія міської ради розглянула колективне звернення фізичних осіб-підприємців щодо зменшення ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за торговельні будівлі, що перебувають у власності фізичних осіб, однак не задовольнила його. Тому, діючою для таких об’єктів залишилася попередня ставка – 0,5 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового року, за 1 м кв. площі нерухомого майна. В обговоренні даного питання брали участь підприємці міста.

            Також було розглянуто колективне звернення фізичних осіб-підприємців щодо зменшення ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за будівлі промислові та склади, що перебувають у власності фізичних осіб. Прийнято рішення про зменшення зазначеної ставки з 0,3 % до 0,1 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового року, за 1 м кв. площі нерухомого майна. В обговоренні даного питання брали участь підприємці міста.

Красилівська міська рада прийняла рішення про прийняття на баланс Хмельницької області будівлі міського сервісного центру по вул. М.Грушевського, 64А, який перебував на балансі Красилівської ЖЕК.

            З метою приведення у відповідність до чинного законодавства, сесія міської ради внесла зміни до рішення міської ради від 21.06.2016 року № 1 ,,Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік’’.

Врахувавши звернення Управління соціального захисту населення Красилівської РДА щодо зменшення розміру батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста для дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, депутати внесли зміни до рішення міської ради від 24.12.2015 року № 18 ,,Про встановлення вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста’’ та зменшили розмір батьківської плати за харчування дітей в ДНЗ міста для зазначеної категорії до 50 %.

Розглянувши звернення ДП,,Красилівський агрегатний завод’’ щодо звільнення його від сплати земельного податку в 2017 році, депутати залишили для ДП,,Красилівський агрегатний завод’’ ставку земельного податку, що діяла для цього підприємства у 2016 році – 1,5 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.

Розглянувши звернення Головного  територіального управління юстиції у Хмельницькій області, Старокостянтинівської місцевої прокуратури, Красилівського РВ УМВС України в Хмельницькій області, Красилівської районної ради, міська рада звільнила зазначені установи, які фінансуються з державного та районного бюджету, від сплати земельного податку у 2017 році. При цьому, сесія відмовила  КП ,,Красилівська районна друкарня’’ у звільнені від сплати земельного податку в 2017 році.

Розглянувши звернення дошкільного навчального закладу № 6, сесія міської ради надала дозвіл на списання основних засобів установи, які визнані не придатними до подальшої експлуатації

Депутати міської ради затвердила кошторис видатків на утримання Красилівської міської ради Хмельницької області та апарату її виконавчого комітету на 2017 рік.

            Міською радою внесено зміни до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 8 ,,Про бюджет міста на 2017 рік’’ та затверджено додаткові бюджетні призначення міського бюджету на поточний рік в сумі 1962,243 тис.грн., а саме:

- фінансування захищених статей видатків дошкільних навчальних закладів міста  – 1800,00 тис.грн.;

- введення 0,25 ставки логопеда в дошкільних навчальних закладах міста  № 6 та № 10 на період 2016-2017 навчального року – 5,00 тис.грн.;

- капітальний ремонт приміщень в дитячому інфекційному відділенні Красилівської ЦРЛ - 100,00 тис.грн.;

- відшкодування Красилівській ЖЕК коштів, витрачених на утримання міського сервісного центру – 46,243 тис.грн.;

- часткова оплата друку книжки Василя Василика ,,200 іронічних поглядів на росіян - ,,братів’’ наших заклятих’’ – 3,00 тис.грн.;

- часткова оплата друку збірки  наукових робіт учнівської молоді з краєзнавства Красилівського району - 5,00 тис.грн.;

- матеріальна допомога жителям міста – 3,00 тис.грн.

Депутати міської ради розглянули та взяли до відома інформацію начальника  Красилівського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області Косінського В.О. про виконання цільової Програми забезпечення пожежної безпеки на території міста Красилова, об’єктів усіх форм власності та розвитку інфраструктури пожежної охорони на 2015-2016 роки та затвердили нову цільову Програму забезпечення пожежної безпеки на території міста Красилова, об’єктів усіх форм власності та розвитку інфраструктури пожежної охорони на 2017 - 2020 роки.

З метою ефективного використання комунального майна та поліпшення якості послуг, що надаються Красилівським ПТМ, міська рада надала дозвіл Красилівському підприємству теплових мереж на укладання договору про спільну діяльність з

ТОВ ,,Теплогенеруюча компанія ,,Флагман’’.

На виконання Міської програми сприяння встановленню індивідуального опалення ,,Тепло в кожний дім’’ в м. Красилів на 2017-2018 роки, прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги двом жителям міста на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири у багатоквартирних житлових будинках на загальну суму 3,0 тис.грн.

За пропозиціями постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, прийнято чотири рішення із земельних питань, в яких разом розглянуто 12 звернень фізичних осіб та суб’єктів господарювання. 

 

Результати поіменного голосування (19 сесія)

protokol-19-sesiyi.doc [183.5 Kb] (завантажень: 7)

spusok-deputativ-19-sesiya.doc [22 Kb] (завантажень: 4)

 

 

19-а сесія Красилівської міської ради

 

19-а сесія Красилівської міської ради

 

19-а сесія Красилівської міської ради