Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 25-а сесія Красилівської міської ради

25-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (28.04.2017)

28 квітня 2017 року під головуванням міського голови Анатолія Жовтана провела роботу позачергова двадцять п’ята сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 4 питання порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 18 депутатів.

Сесія міської ради визначила Красилівське підприємство теплових мереж замовником з виконання робіт по реконструкції нежитлової будівлі котельні під спортивно-реабілітаційний центр з добудовою по вул. Партизанській, 3 в м. Красилові Хмельницької області та надала дозвіл підприємству на укладення договору підряду на реконструкцію зазначеної будівлі на суму 34 933,378 тис. грн.

Також, міська рада надала дозвіл Красилівському підприємству теплових мереж на укладення договору про закупівлю за державні кошти послуг з постачання пари та гарячої води з Управлінням освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації Хмельницької області на суму 1 275 162, 00 грн.

В зв’язку із продажем 24.04.2017 року нежитлової будівлі будинку культури по вул. Центральна, 3 в м. Красилів, яка була власністю територіальної громади міста в особі Красилівської міської ради, сесія міської ради припинила право постійного користування міської ради на зазначену земельну ділянку площею 0,3596 га.  

Розглянувши депутатський запит депутата Красилівської міської ради Дунця С. Ф. та звернення фізичних осіб – підприємців міста, які є платниками єдиного податку другої групи, щодо допомоги в усунені розбіжностей в обчислені розміру єдиного податку та повнотою його сплати, врахувавши те, що, відповідно до Положення про єдиний податок, затвердженого рішенням Красилівської міської ради, Красилівською ОДПІ справляється єдиний податок з фізичних осіб – підприємців другої групи у розмірі 15 % мінімальної заробітної плати, а програмне забезпечення, з яким працюють органи податкової служби, передбачає розмір ставки єдиного податку для платників другої групи 20 %, сесія Красилівської міської ради прийняла рішення звернутися до Державної фіскальної служби України із проханням вирішити питання з розробником програми обліку податкових надходжень щодо створення технічних можливостей для внесення змін до неї з метою приведення нарахування єдиного податку у відповідність до прийнятих місцевими радами рішень. 

 

Результати поіменного голосування (25 сесія)

protokol-25-sesiyi.doc [63 Kb] (завантажень: 2)

spusok-deputativ-25-sesiya.doc [23 Kb] (завантажень: 1)

 

25-а сесія Красилівської міської ради

 

25-а сесія Красилівської міської ради

 

 

25-а сесія Красилівської міської ради

 

25-а сесія Красилівської міської радиІнтерв'ю з міським головою