Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 3-я сесія Красилівської міської ради

3-я сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (22.12.2017)

22 грудня 2017 року під головуванням міського голови Ніли Островської відбулася позачергова третя сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 26 питань порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 21 депутат та в.о. старост сіл Красилівської міської об'єднаної територіальної громади. Також для участі в роботі сесії зареєструвалися та були присутні предствники ГО Ветеранів війни та учасників АТО "Патріоти Красилівщини", котрі надали пропозиції щодо вирішення питань соціального захисту учасників АТО та подальшої співпраці міської ради та громадської організації.

Депутати міської ради розглянули проект Програми благоустрою Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік та затвердили її, передбачивши прогнозний обсяг фінансування Програми в сумі 22,0 млн.грн.

Також, міська рада розглянула проект Програми поводження із твердими побутовими відходами на 2018-2023 роки та затвердила її.

За поданням Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, міська рада розглянула проект Програми забезпечення охорони прав і свобод людини, профілактики злочинності та підтримання публічної безпеки і порядку на території Красилівської міської ради на 2017-2021 роки та затвердила її.

З метою розширення юрисдикції Красилівської міської ради на територію всієї об’єднаної територіальної громади, депутати внесли зміни до наступних рішень міської ради:

- від 23.12.2016 року № 9 ,,Про Програму підтримки діяльності Красилівського районного військового комісаріату на 2017-2018 роки’’ (Встановлено одноразове матеріальне заохочення жителів Красилівської міської об’днаної територіальної громади, які підписали контракт про проходження військової служби в Збройних силах України в сумі 2,5 тис.грн);

- від 12.04.2017 року № 12 ,,Про встановлення розміру одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей’’ (Встановлено розмір одноразової матеріальної допомоги жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, які приймають/приймали участь в антитерористичній операції в районі проведення антитерористичної операції на території України або членам їх сімей у розмірі 2,5 тис.грн.).

            Для вирішення питань жителів Красилівської міської ОТГ щодо реструктуризації заборгованості квартирної плати та плати за комунальні послуги, депутати міської ради створили постійно діючу комісію з розгляду питань реструктуризації заборгованості квартирної плати (плати за утримання житла) та плати за комунальні послуги громадян, які є наймачами та власниками житлових приміщень, що утворилася  перед підприємствами – надавачами цих послуг, та затвердили положення таку комісію.

            Розглянувши пропозицію Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, міська рада затвердила у персональному складі виконавчого комітету Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання начальника Красилівського районного сектору Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Бенюка Олександра Володимировича.

Сесія міської ради делегувала до складу госпітальної ради Хмельницького госпітального округу представником від Красилівської міської об’єднаної територіальної громади Замрія Романа Васильовича – лікаря загальної практики сімейної медицини Красилівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 2 Красилівського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги.

            Депутати міської ради розглянули заяву жительки міста К. щодо надання матеріальної допомоги на дороговартісне лікування її онука в одній із клінік Італії та прийняли рішення про виділення на цю потребу 15,0 тис.грн.

            Сесією міської ради встановлено з 01.01.2018 року вартість харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста в розмірі 25,0 грн., при цьому розмір батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста встановлено в розмірі 18,0 грн.

            Також, встановлено з 01.01.2018 року вартість харчування для учнів з числа окремих пільгових категорій дітей (Закон України ,,Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям’’) та учнів 1-4 класів, що навчаються в закладах загальної середньої освіти міської об’єднаної територіальної громади, в розмірі 10,0 грн.

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 року

№ 99 ,,Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого’’, міська рада затвердила на допомогу на поховання померлої на території об’єднаної громади особи в розмірі 1500,00 грн.

Сесія міської ради затвердила кошторис видатків на утримання Красилівської міської ради Хмельницької області та її виконавчих органів на 2018 рік.

            Депутати міської ради встановили на 2018 рік для підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності міста, розмір частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до міського бюджету, в розмірі 0 (нуль) %.

Міська рада вирішила здійснювати у 2018 році обслуговування коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади в установах банків державного сектору та утворила комісію з проведення конкурсу щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади.

            Сесія міської ради затвердила кошторис видатків міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік в сумі 134,7 тис. грн.

З метою забезпечення громадян хворих на гемофілію життєво необхідними медичними препаратами, депутати затвердили  Програму забезпечення медичними препаратами – факторами згортання крові хворих на гемофілію жителів Красилівської міської об’єднаної територіальної громади  на 2018-2020 роки, передбачивши на ці цілі 400,0 тис.грн.

            Розглянувши пропозиції профільної депутатської комісії та виконавчого комітету міської ради, відповідно до Бюджетного кодексу України, міська рада затвердила бюджет міста Красилів на 2018 рік. 

            З метою прийняття субвенції із державного бюджету на соціально-культурний розвиток територій в сумі 68,0 тис.грн., депутати внесли зміни до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 8 ,,Про бюджет міста на 2017 рік’’.

           Прийнято шість рішень із земельних питань, в яких разом розглянуто 35 звернень фізичних осіб та суб’єктів господарювання. 

 

 

Результати поіменного голосування (3 сесія)

 

 

 

3-я сесія Красилівської міської ради

 

3-я сесія Красилівської міської ради

 

3-я сесія Красилівської міської ради

 

3-я сесія Красилівської міської ради

 

3-я сесія Красилівської міської ради

 

3-я сесія Красилівської міської ради