Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 228 (від 31.05.2018 року)

Рішення № 228 (від 31.05.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 07.06.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

31.05.2018

Красилів

№ 228

 

 

Про виконання батьківських обов’язків У.Т.В. по відношенню

до своєї неповнолітньої дочки

 

Розглянувши звернення Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 11.05.2018 року  щодо  неналежного виконання батьківських обов’язків У.Т.В по відношенню до неповнолітньої дочки – У.О.В., р.н., акт обстеження матеріально-побутових умов проживання та виховання неповнолітньої дитини в сім’ї У. Т. О.  від 07.05.2018 року, виконавчий комітет міської ради відмічає, що У.Т.В разом із своєю неповнолітньою дочкою проживає у житловому будинку № 9 по вул.   ..., який належить її співмешканцю – Х.В.М.

Неповнолітня дочка є ученицею 9 класу. За період навчання з 01.09.2017 року по 23.05.2018 року учениця пропустила 138 днів без поважних причин. ... не реагує на зауваження вчителів, будь-яку розмову сприймає з агресією.  Шкільними справами своєї дитини Т. В. не цікавиться, на батьківські збори не з’являється.

Під час обстеження житлово-побутових умов проживання неповнолітньої дитини в сім’ї  У.Т.В комісією було встановлено, що житловий будинок № ...належить на праві приватної власності  Х. В.М. В житловому будинку наявне окреме спальне місце для неповнолітньої дитини. Однак, постільна білизна брудна. На момент обстеження у житловому будинку було не прибрано (брудно). Запас продуктів харчування незначний. У.Т.В не працює (причин не повідомила).

Комісією у складі працівників Красилівської міської ради, Красилівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Красилівської РДА проводилися бесіди з У.Т.В щодо наслідків безвідповідального батьківства, надавалися рекомендації стосовно вирішення проблеми відвідування неповнолітньою  шкільних занять, однак, мати не відреагувала на це жодним чином.

Під час обстеження 07.05.2018 року У.Т.В повідомила членам комісії, що її дочка сьогодні не була в школі , оскільки зламала руку на уроці фізкультури та  на даний час пішла до лікаря на консультацію з питань травмування кінцівки.

Комісією було здійснено візит у... загальноосвітню школу      та проведено зустріч із директором навчального закладу  , яка зазначила, що неповнолітня ... не відвідує школу більше місяця, без поважних на те причин. Учениця не атестована майже з усіх предметів.

Зважаючи на викладене, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про охорону дитинства», виконавчий комітет міської ради  

        ВИРІШИВ:

 

  1. Вказати У.Т.В на незадовільне виконання батьківських обов’язків по відношенню до своєї неповнолітньої дитини –   ...  р.н.
  2. Зобов’язати У.Т.Взабезпечити належне виховання і утримання своєї неповнолітньої дитини.
  3. Взяти сім’ю У.Т.В на облік сімей, які опинились в складних  життєвих обставинах.
  4. Звернутися у Красилівський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області  щодо притягнення до адміністративної відповідальності У.Т.В, відповідно до   ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).
  5. Рекомендувати Красилівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Магмет Т. В.) здійснювати соціальний супровід сім’ї  У.Т.В.
  6. Працівникам апарату та виконавчих органів Красилівської міської ради спільно з представниками служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації і Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді періодично здійснювати обстеження житлово-побутових умов проживання неповнолітньої У.О.В. в сім’ї  У.Т.В.

Міський голова

Н.Островська