Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 433 (від 27.09.2018 року)

Рішення № 433 (від 27.09.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 27.09.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

27.09.2018

Красилів

№ 433

 

 

Про надання дозволу на вчинення правочину стосовно житлового приміщення, право власності на яке має неповнолітня дитина – М. А. С.

 

 

 

Розглянувши подання Служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації від 25.09.2018 року, заяву М. А. С., … р.н., проживає по … яка діє за згодою матері – М. Ю. В., … р.н., проживає по …, щодо надання дозволу на вчинення правочину – укладення договору купівлі-продажу (продажу) квартири  …, загальною площею 50,6 кв.м.,  ½ частка якої належить на праві приватної спільної часткової власності неповнолітній  М. А. С., … р.н., вивчивши долучені до подання документи, виконавчий комітет міської ради відмічає, що відповідно до нотаріально завіреної заяви М. Ю. В. від 27.09.2018 року зареєстрованої в реєстрі за № 472, вона зобов’язується, у зв’язку з продажем квартири … (яка в рівних частинах належить на праві приватної спільної часткової власності  М. Ю. В. та її неповнолітній дитині –  М. А. С., … р.н.,) протягом трьох місяців з дня продажу зазначеної квартири, придбати на ім’я М. А. С. рівноцінне житло за адресою:  …, загальною площею 39,0 кв.м.

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,    ст. 17 Закону  України «Про охорону дитинства», ст. 177 Сімейного кодексу України, ст. ст. 31, 41 Цивільного кодексу України, п. 67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. № 866, враховуючи нотаріально завірену заяву М. Ю. В. від 27.09.2018 року зареєстрованої в реєстрі за № 472, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл М.Ю.  В., … р.н., проживає по …, на надання нею згоди на вчинення неповнолітньою дочкою – М. А. С., … р.н.,  правочину – укладення договору купівлі-продажу (продажу) квартири  …, загальною площею 50,6 кв.м.,  ½ частка якої належить на праві приватної спільної часткової власності неповнолітній  М. А. С., … р.н., за умови придбання протягом трьох місяців з дня продажу, рівноцінного житла за відчужуване, на ім’я  М. А.  С., … р.н., відповідно до  нотаріально завіреної заяви М. Ю. В. від 27.09.2018 року зареєстрованої в реєстрі за № 472, за адресою: ….

 

2. Надати дозвіл М. А. С., … р.н., проживає по …, яка діє за згодою матері   (М. Ю. В.), на  вчинення правочину – укладення договору купівлі-продажу (продажу) квартири  …, загальною площею 50,6 кв.м.,  ½ частка якої належить на праві приватної спільної часткової власності неповнолітній  М. А. С., …р.н.,  за умови придбання протягом трьох місяців житла рівноцінного за відчужуване, на ім’я  М.А.  С., … р.н., відповідно до  нотаріально завіреної заяви М. Ю. В. від від 27.09.2018 року зареєстрованої в реєстрі за № 472, за адресою: ….

 

 

 

Міський голова

Н.Островська