Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 773 (від 27.03.2012 року)

Рішення № 773 (від 27.03.2012 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 02.04.2012

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

27.03.2012

Красилів

№ 773

 

 

Про  надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення  квартир в м. Красилів

 

 

     Розглянувши заяви  жителів міста про видачу дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир, керуючись Законами України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, ,,Про теплопостачання’’, Постановою Кабінету Міністрів України ,,Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення’’ від 21.07.2005 року,  виконком міської ради  В И Р І Ш И В:

  1. Паладійчук Варвара Пилипівна, вул. Чапаєва, 18  кв.20 дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

  2. Стринада Тетяна Валеріївна, вул. М.Грушевського, 84 “А”  кв.1 дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

  3. Яриновський Володимир Петрович, вул. Лермонтова, 1  кв.32 дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

  4. Кавун Володимир Степанович, вул. Чапаєва, 18 кв.115 дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

  5. Нечипоруку Юрыю Петровичу, вул. Ярослава Мудрого, 19 кв.28 дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

  6. Загурському Владиславу Адамовичу, вул. Б.Хмельницького, 4 кв.1 дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

Заявнику одержати дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання  у Красилівському підприємстві теплових мереж та обмежити термін виконання робіт по зазначеному рішенню погодити з Красилівським ПТМ.

Красилівській філії ВАТ “Хмельницькгаз” здійснювати пуск газу на опалювальний апарат після представлення власником квартири акта про прийняття в експлуатацію системи індивідуального опалення квартири.

  

Міський голова

Н.Островська


Теги: Засідання виконавчого комітету 27.03.2012