Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення №435 (від 15.09.2011 року)

Рішення №435 (від 15.09.2011 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 21.09.2011

Дата оновлення: ---

УКРАЇНА

      

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ 

 

від 15.09.2011 року                 № 435                    м. Красилів

 

Про  надання дозволу на виготовлення

проектної документації для індивіду-

ального опалення  квартир в м. Красилів

 

 

     Розглянувши заяви  жителів міста про видачу дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир, керуючись Законами України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, ,,Про теплопостачання’’, Постановою Кабінету Міністрів України ,,Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення’’ від 21.07.2005 року,  виконком міської ради  В И Р І Ш И В:

1. Антоновій Марині Василівні, провул. Новий , 6”А”  кв.42 дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

2. Кізюну Сергію Васильовичу, вул.Василя Стуса,10 кв.11, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

3. Данилюк Тетяні Василівні, с. Корчівка,  дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири по вул. Щорса 2”А”кв. 11.

4. Світаку Ігорю Леонідовичу, вул.Шевченка, 1”А”, кв.3, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

5. Іщук Оксані Миколаївні , вул.Б.Хмельницького, 4, кв.38, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

6. Пахольчук Антоніні Адамівні, провул. Щорса, 21, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири по вул.Грушевського 139 ,,А’’,  кв.7.

7. Мартинюку Миколі Івановичу, вул.М.Грушевського, 1“Б” кв.5, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

8. Тарнавській Тетяні Миколаївні, вул. .М. Грушевського, 84, кв.15, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

9. Охоті Олені Володимирівні, вул. Василя Стуса, 8“А” кв.31, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири .

10. Гвоздецькій Валентині Казимирівні, вул. М. Грушевського, 128“А” кв.14, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

11. Ковтонюк Світлані Петрівні, вул. Василя Стуса, 8 ,,А” кв. 29, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

12. Гуменюку Миколі Васильовичу , вул.Центральна, 29“А”, кв.22, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

13. Герасемчуку Василю Васильовичу, вул.Василя Стуса, 4, кв.4, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

14. Арутюнову Олександру Армаісовичу, вул.Ярослава Мудрого, 25 кв.55, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

15. Салюку Миколі Івановичу, вул. М. Грушевського, 138 “А”, кв.70, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

16. Олексюк Лідії Василівні, вул. Василя Стуса, 4 кв.5, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири .

17. Харчук Людмилі Казимирівні, вул. Центральна, 29“Б” кв.11, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

18. Іщук Оксані Миколаївні, вул. Богдана Хмельницького, 4, кв. 38 дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

19. Хмельницького Володимира Кіндратовича, вул. Грушевського 122“А”, кв.11, дозволити виготовити проектну документацію для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири .

 

Заявникам одержати дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання  у Красилівському підприємстві теплових мереж.

Красилівській філії ВАТ “Хмельницькгаз” здійснювати пуск газу на опалювальний апарат після представлення власником квартири акта про прийняття в експлуатацію системи індивідуального опалення квартири.

 

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів                                                               О.Білоус


Теги: Засідання виконавчого комітету 15.09.2011