Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 5 (від 17.11.2015 року)

Рішення № 5 (від 17.11.2015 року)

Рішення, Тарифи для населення

Дата оприлюднення: 23.11.2015

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

17.11.2015

Красилів

№ 5

 

 

Про коригування тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються Красилівською ЖЕК для населення

 

 

Розглянувши звернення Красилівської житлово-експлуатаційної контори щодо коригування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів для населення, з метою забезпечення  беззбиткової  діяльності  підприємства,  своєчасного  надання  послуг  споживачам  та  приведення  тарифів  на   вищезазначені  послуги  до  економічно  обґрунтованих  витрат,  беручи  до  уваги  зростання  вартості паливно-мастильних матеріалів та розміру мінімальної  заробітної  плати, керуючись підпунктом 2 пункту ,,а’’ статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 року          № 1010 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів”, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:  

 

1. Скоригувати тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються Красилівською житлово-експлуатаційною конторою для населення, згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 15.05.2012 року № 853  ,,Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються Красилівським ККП’’ в частині встановлення тарифів для населення.

3. Красилівській житлово-експлуатаційній конторі забезпечити висвітлення даного рішення в засобах масової інформації.

4. Дане рішення набуває чинності через 15 днів після повідомлення Красилівською житлово-експлуатаційною конторою населення про  введення в дію нових тарифів з посиланням на зазначене рішення.

5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слободянюк М. О. та начальника Красилівської житлово-експлуатаційної контори Рожика В. В.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

 

5dod.doc [39 Kb] (завантажень: 77)