Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 5 (від 17.11.2015 року)

Рішення № 5 (від 17.11.2015 року)

Рішення, Тарифи для населення

Дата оприлюднення: 23.11.2015

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

17.11.2015

Красилів

№ 5

 

 

Про коригування тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються Красилівською ЖЕК для населення

 

 

Розглянувши звернення Красилівської житлово-експлуатаційної контори щодо коригування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів для населення, з метою забезпечення  беззбиткової  діяльності  підприємства,  своєчасного  надання  послуг  споживачам  та  приведення  тарифів  на   вищезазначені  послуги  до  економічно  обґрунтованих  витрат,  беручи  до  уваги  зростання  вартості паливно-мастильних матеріалів та розміру мінімальної  заробітної  плати, керуючись підпунктом 2 пункту ,,а’’ статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 року          № 1010 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів”, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:  

 

1. Скоригувати тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються Красилівською житлово-експлуатаційною конторою для населення, згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 15.05.2012 року № 853  ,,Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються Красилівським ККП’’ в частині встановлення тарифів для населення.

3. Красилівській житлово-експлуатаційній конторі забезпечити висвітлення даного рішення в засобах масової інформації.

4. Дане рішення набуває чинності через 15 днів після повідомлення Красилівською житлово-експлуатаційною конторою населення про  введення в дію нових тарифів з посиланням на зазначене рішення.

5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слободянюк М. О. та начальника Красилівської житлово-експлуатаційної контори Рожика В. В.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

 

5dod.doc [39 Kb] (завантажень: 62)

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога