Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 655 (від 11.04.2017 року)

Рішення № 655 (від 11.04.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 18.04.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

11.04.2017

Красилів

№ 655

 

 

Про виключення жилого приміщення з числа службових та про надання жилого приміщення сім’ї Куниша В.І.

 

 

Розглянувши заяву Куниша Віктора Івановича щодо виключення із числа службових та надання його сім ї для постійного проживання квартири № 51, яка знаходиться у житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського в м. Красилові та пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 09 березня 2017 року, виконавчий комітет Красилівської міської ради відмічає, що зазначена квартира відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. № 168-р ,,Питання надання громадянам квартир, що придбанні Державно іпотечною установою, у м. Красилів’’, постанови Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2009 р. № 1037 ,,Про розподіл квартир, що придбані Державною іпотечною установою’’ (зі змінами) та рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 15 лютого 2010 р. № 1526 ,,Про затвердження протоколу засідання житлово-побутової комісії’’ була надана, як службове жиле приміщення, працівнику прокуратури Красилівського району Кунишу В.І., склад сім’ї три особи.

Рішенням Красилівської міської ради від 01 грудня 2016 р. № 4 ,,Про прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Красилів квартир № 51 та № 66 по вул. М. Грушевського, 129’’ вищезазначена квартира прийнята від прокуратури Хмельницької області у комунальну власність територіальної громади міста Красилів.

Сім’я Куниша В.І. відповідно до підпункту 5 пункту 44 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР з 30 вересня 2004 року перебуває на квартирному обліку та у списку громадян, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень у виконавчому комітеті Красилівської міської ради.

На цей час місце проживання сім’ї Куниша В.І. у складі 3 осіб зареєстровано у двохкімнатній службовій квартирі № 51 жилою площею 29.2 кв.м у житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського в м. Красилові.

Згідно з довідкою Хмельницької обласної МСЕК від 27 жовтня 2015 р.                        № 0579557 Кунишу В.І. 1972 р.н. встановлено другу групу інвалідності довічно, загальне захворювання. 

Відповідно до абзацу шостого пункту 35 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 04 лютого 1988 р. 37, без надання іншого жилого приміщення не може бути виселено пенсіонерів по старості, персональних  пенсіонерів, членів сім'ї померлого працівника, якому було надано службове жиле приміщення; інвалідів праці I і II груп, інвалідів I і II груп з числа  військовослужбовців і прирівняних до них осіб.

Враховуючи вищевикладене, а також те, що на цей час у м. Красилові вільного іншого жилого приміщення немає, керуючись статтею 30 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, Положенням про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, виконавчий комітет міської ради                     

ВИРІШИВ:

 

1. Відповідно до пункту 6 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР виключити із числа службових жиле приміщення – двохкімнатну квартиру № 51, яка знаходиться у житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського в м. Красилові.

 

2. Відповідно до пунктів 53, 55 та 57 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР надати Кунишу Віктору Івановичу та його сім’ї – дружині Ягодзінській Ользі Костянтинівні, дочці Куниш Анастасії Вікторівні для постійного проживання жиле приміщення – двохкімнатну квартиру № 51 жилою площею 29.2 кв.м у житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського в м. Красилові, із зняттям з квартирного обліку.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою