Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 682 (від 25.04.2017 року)

Рішення № 682 (від 25.04.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 04.05.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

25.04.2017

Красилів

№ 682

 

 

Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Бобуха С.О. щодо розміщення дитячих електромобілів

 

 

           Розглянувши  заяву фізичної  особи-підприємця Бобуха Сергія Олександровича щодо розміщення дитячих електромобілів на площі Незалежності (між Красилівським районним будинком творчості дітей та юнацтва і приміщенням кінотеатру «Случ»),   а у святкові дні, під час проведення масових заходів –  між міським парком відпочинку і Красилівським НВК гімназія та ЗОШ І ступеня в м. Красилів, з 28.04.2017 року до 30.09.2017 року, керуючись ст. 30 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради 

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити фізичній  особі-підприємцю Бобуху Сергію Олександровичу розміщення дитячих електромобілів на площі Незалежності (між Красилівським районним будинком творчості, дітей та юнацтва і приміщенням кінотеатру «Случ»),  а у святкові дні, під час проведення масових заходів –  між міським парком відпочинку і Красилівським НВК гімназія та ЗОШ І ступеня в м. Красилів, з 28.04.2017 року до 30.09.2017 року.

2.  На період розміщення дитячих електромобілів на площі Незалежності в      м. Красилів, укласти з Красилівською  житлово-експлуатаційною конторою договір про утримання торговельного місця та договір про надання послуг.

3.  Фізичній особі-підприємцю Бобуху С.О. забезпечити:

3.1.  Виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 31.03.2009 р.    № 1153 «Про розпорядок роботи торгових об’єктів на території міста у нічний час», яким встановлено граничний режим роботи торгових об’єктів на території                  м. Красилів з 6-00 год. до 23-00 год.

3.2.           Дотримання Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», зокрема, ст. 24, якою забороняється у нічний час, із двадцять другої до восьмої години на захищених об’єктах гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

3.3.           Виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 07.08.2014 року № 2079 «Про додаткові заходи безпеки та дотримання громадського спокою на території міста», яким заборонено використовувати піротехнічні засоби (феєрверки) на території м. Красилів до моменту завершення антитерористичної операції в Україні.

3.4.           Дотримання Правил благоустрою міста Красилів, зокрема:

- забезпечити належне утримання території, у т.ч. санітарне очищення;

- встановити сміттєзбірники (урни, контейнери) для збирання відходів і сміття;

- забезпечити збереження всіх елементів благоустрою, зокрема зелених насаджень, на наданій території.

 

4. Відповідальний за розміщення дитячих електромобілів в м. Красилів з  28.04.2017 року до 30.09.2017 року фізична особа-підприємець Бобух С.О.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога