Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 796 (від 16.08.2017 року)

Рішення № 796 (від 16.08.2017 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 21.08.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

16.08.2017

Красилів

№ 796

 

 

Про підготовку дошкільних навчальних закладів міста до початку нового навчального року

 

 

Розглянувши інформації завідувачів дошкільних навчальних закладів міста  щодо підготовки до початку нового навчального року, виконавчий комітет міської ради відмічає, що дошкільними навчальними закладами міста проведено ряд робіт щодо підготовки до початку  2017-2018 навчального року, а саме: проведено поточні ремонти групових кімнат, спортивних, музичних залів та коридорів, приміщень харчоблоків, пралень та овочесховищ, в деяких групах замінено лінолеум, двері, сантехніку та облицювальну плитку, придбано меблі, іграшки, посуд, постільну білизну. Впорядковано території  дошкільних навчальних закладів міста, а саме: відремонтовано, пофарбовано та встановлено нові споруди та обладнання на ігрових і спортивних майданчиках, замінено пісок в пісочницях, проведено підчистку дерев.  Окрім того, в ДНЗ № 6 проведено капітальний ремонт системи опалення, на що з бюджету міста виділено майже 300,0 тис. грн. Дошкільні навчальні заклади міста забезпечені стабільним енерго-, тепло- та водопостачанням. В усіх установах є працівники, відповідальні за електричне господарство.

Зважаючи на вищенаведене, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про дошкільну освіту», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Вважати підготовку дошкільних навчальних закладів міста до нового навчального 2017-2018 року задовільною.

2. Завідувачам  дошкільних навчальних закладів міста (Гончарук Н. М., Гришиній С. М., Бровчук І. Ф., Мартиновій А. П.) в бюджетних запитах на 2018 рік передбачити  кошти на вирішення першочергових проблем установ з відповідними розрахунками.

 

3. Зняти з контролю рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради Хмельницької області від 08.06.2017 року № 721 «Про заходи щодо підготовки дошкільних навчальних закладів міста до початку нового навчального року».

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Інтерв'ю з міським головою