Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 03.04.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

03.04.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (03.04.2018)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли Островської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради на другий квартал 2018 року, члени виконкому розглянули проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік. За результатами обговорення основних напрямків проекту зазначеного Плану, члени виконкому схвалили та рекомендували міські раді затвердити його.

В ході засідання члени виконкому створили робочу групу для проведення обстежень суб’єктів господарювання, які здійснюють продаж товарів бувших у використанні на території громади, з метою недопущення зараження людей різними захворюваннями, ймовірним фактором передачі збудника яких можуть стати зазначені товари.

За результатами розгляду звернення Красилівської ЖЕК щодо затвердження перерахованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються зазначеним підприємством, виконкомом внесено зміни до тарифу для жителів багатоквартирного житлового будинку по вул. Перемоги, 3 „А” в м. Красилів.

Для задоволення потреб у пасажирських перевезеннях до міського кладовища в Поминальну неділю, виконавчим комітетом прийнято рішення, яким доручено перевізнику – Красилівській житлово-експлуатаційній конторі організувати додаткові пасажирські перевезення в місті (з центру міста до кладовища) у Поминальний день 15 квітня 2018 року з 09.00 год. до 15.00 год.

На виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі оборонної роботи та відповідно до розпорядження першого заступника голови Красилівської райдержадміністрації від 30.03.2018 року № 111/2018-р „Про організацію в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2018 року”, виконкомом прийнято рішення про організацію та забезпечення в громаді чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2018 року.

Членами виконавчого комітету прийнято рішення стосовно надання дозволів на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир, щодо зміни адресних номерів житлових будинків і земельної ділянки в місті, про передачу громадянину жилого приміщення в гуртожитку по вул. Василя Стуса, 2Б в м. Красилів у приватну власність шляхом приватизації.

На засіданні виконкому внесено зміни в склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень на території громади та їх відновної вартості й громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради.

Виконавчим комітетом, як органом опіки та піклування, надано дозволи на вчинення правочинів стосовно житлових приміщень, право власності на які матимуть діти.

За результатами розгляду звернень фізичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

03.04.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

03.04.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

03.04.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

03.04.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради