Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 19.04.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

19.04.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (19.04.2018)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марини Слободянюк, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради, розглянуто питання про дебіторську та кредиторську заборгованість Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, Красилівського підприємства теплових мереж та Красилівської житлово-експлуатаційної контори за перший квартал 2018 року. Було відмічено, що загальний обсяг дебіторської заборгованості комунальних підприємств міста, станом на 01.04.2018 року, становить 2322,3 тис. грн. (на 01.01.2018 року – 2652,3 тис. грн.), а розмір кредиторської заборгованості – 3602,8 тис. грн. (на 01.01.2018 року – 2552,5 тис. грн.).

Ще одним із планових питань порядку денного було питання про стан розгляду звернень громадян в Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді, що надійшли у першому кварталі 2018 року, за результатами розгляду якого прийнято відповідне рішення (детальна інформація про стан розгляду звернень громадян буде розміщена в друкованих засобах масової інформації та на веб-сайті Красилівської міської ради).

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про підготовку та проведення в громаді 26 квітня 2018 року заходів до 32-ої річниці Чорнобильської катастрофи.   

В ході засідання члени виконкому надали дозвіл на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, присвоїли адресний номер житловому будинку, надали в погодинну оренду нерухоме майно комунальної власності громади (приміщення в Красилівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3) для проведення занять спортивно-бальними танцями та ін.

За результатами розгляду звернення Слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області щодо часткового спуску води у водоймі „Калюковий ставок” в м. Красилів для детального дослідження дна водойми та виявлення речових доказів по кримінальному провадженню, врахувавши лист голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо можливості проведення зазначених дій з дотриманням певних умов, члени виконавчого комітету доручили Красилівській ЖЕК здійснити частковий спуск води у водоймі „Калюковий ставок” в місті.

На підставі розгляду звернень суб’єктів господарювання, виконкомом погоджено проведення концертної програми Народного артиста України Степана Гіги у Центрі культури „Перлина” в м. Красилів (22.04.2018 року), лекції-презентації та продажу дієтичних добавок у Центральній бібліотеці в

місті (28.04.2018 року), дитячої ігрової кімнати та надувних атракціонів на площі Незалежності міста з 01.05.2018 року.

Виконавчим комітетом, як органом опіки та піклування, надано дозвіл на вчинення правочину стосовно житлового приміщення, право власності на яке матиме малолітня дитина.

Члени виконкому також розглянули заяву та додані до неї документи жительки с. Кульчинки, яка народила і виховали до восьмирічного віку п’ятеро дітей, та рекомендували її на присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”.   

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

19.04.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

19.04.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

19.04.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

19.04.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

19.04.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради