Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » Засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради (10.04.2012р.)

Засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради (10.04.2012р.)

Виконавчий комітет » Засідання (10.04.2012)

     10 квітня 2012 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, на якому було розглянуто понад 20 питань.

     Серед розглянутих питань слід відзначити питання про «Про закріплення територій обслуговування та проведення обліку дітей, яким до 1 вересня 2012 року виповнюється 5 років і дітей та підлітків від 6 до 18 років», відповідно до якого створено робочу групу з проведення  обліку дітей та підлітків шкільного віку на території м. Красилів і закріплено за загальноосвітніми навчальними закладами міста території обслуговування дітей шкільного віку.

     Також на засіданні було прийнято рішення «Про представлення на присвоєння почесного звання України ,,Мати-героїня”», «Про розміщення в місті цирку-шапіто ,,Зірковий’’» та інші.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ
від 10.04.2012 року


1. Про закріплення територій обслуговування та проведення обліку дітей, яким до 1 вересня 2012 року виповнюється 5 років і дітей та підлітків від 6 до 18 років.2. Про повідомлення Красилівської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання ,,Свобода’’.


3. Про надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир в м. Красилів.


4. Про розгляд рекомендацій адміністративної колегії Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про усунення причин, що сприяють здійсненню дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.


5. Про розгляд заяви Вальчука В.І. щодо правомірності встановлення граничного режиму роботи об’єктів торгівлі на території м. Красилів.


6. Про розгляд подання прокурора Красилівського району про усунення порушень Земельного кодексу України, Податкового кодексу України та Закону України ,,Про оренду землі’’.


7. Про надання дозволу на будівництво та виготовлення документації на добудови до житлових будинків, господарських будівель та перепланування в середині будинків в м. Красилів. *

8. Про дозвіл на будівництво індивідуального двоповерхового житлового будинку по вул. Будьонного, 4 ,,А’’.*


9. Про дозвіл на будівництво індивідуального двоповерхового житлового будинку по вул. Будьонного, 4 ,,Б’’. *

10. Про затвердження паспорта міського автобусного маршруту загального користування № 1.11. Про затвердження паспорта міського автобусного маршруту загального користування № 3.12. Про затвердження паспорта міського автобусного маршруту загального користування № 4.13. Про затвердження проекту ,,Подаруй дітям щасливе дитинство’’


14. Про дозвіл на вчинення правочину стосовно житлового приміщення, право власності на які мають діти. *

15. Про розгляд пропозицій громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 03.02.2012 року.


16. Про переоформлення особового рахунку кімнати у гуртожитку міської комунальної власності.


17. Про представлення на присвоєння почесного звання України ,,Мати-героїння’’.


18. Про розміщення в місті цирку-шапіто ,,Зірковий’’.


19. Про виділення матеріальної допомоги жителям міста.


20. Про виділення допомоги на поховання жителя міста.


21. Про очистку дерев на території міста.


22. Про затвердження кошторисної документації.


23. Про оформлення права власності на нерухоме майно.


24. Про розгляд звернення ДСП ,,Агропартнер’’.

 

25. Про пасажирські перевезення в Поминальний день в м. Красилів

 

 

 

 

* Доступ до інформації обмежено фізичною особою, відповідно до ст.ст. 11, 21 Закону України ,,Про інформацію’’ та ст. 7 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації’’.