Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 24.11.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

24.11.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (24.11.2016)

     Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

     Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на четвертий квартал 2016 року, члени виконкому розглянули інформацію Красилівської житлово-експлуатаційної контори про стан та утримання доріг міста в зимовий період 2016-2017 років. Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

     Мариною Слободянюк було відмічено, що з метою забезпечення належного стану доріг міста в зимовий період, комунальним підприємством проведено наступні роботи: виконано ямковий (поточний) ремонт дорожнього покриття частини вулиць міста; проведено підсипання деяких вулиць міста щебенем; виконано капітальний ремонт вуличного освітлення; здійснено капітальний ремонт тротуару по вул. Центральна; відремонтовано та прочищено всі приймальники зливової каналізації, прочищені водовідвідні труби під автошляхами, заглиблені та прочищені зливові канави; проведено вирубку аварійних та сухостійних дерев на узбіччі доріг міста; укладено договора з Красилівським ПВКГ і Красилівським ПТМ про надання платних послуг в разі снігопадів; придбано 10,5 тонн солі та 104 тонни гранітного відсіву та ін. За результатами розгляду питання про стан та утримання доріг міста в зимовий період 2016-2017 років, виконкомом прийнято відповідне рішення.

     На виконання повноважень у галузі будівництва, що передбачені ст. 31 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши та обговоривши звернення Красилівської житлово-експлуатаційної контори щодо проведення конкурсу з визначення приватного партнера для укладення договору в рамках державно-приватного партнерства на будівництво багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці по вул. Центральна, 33 в м. Красилів, виконавчим комітетом прийнято рішення про організацію та проведення зазначеного конкурсу, затверджено склад конкурсної комісії з проведення конкурсу із визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об’єктів, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Красилів, а також доручено конкурсній комісії розробити конкурсну документацію та провести конкурс.

     Членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, стосовно квартирного обліку громадян при виконавчому комітеті міської ради та з інших житлових питань.

     На підставі розгляду звернення суб’єкта господарювання, виконавчим комітетом встановлено режим роботи торговельного відділу „Мобільний звязок”, розташованого в магазині „МТС” (вул. М. Грушевського, 82 „А”/11).

     На засіданні виконкому також прийняті рішення про надання допомоги на поховання та матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

 

24.11.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

24.11.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

24.11.2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради


Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою