Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 05.10.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

05.10.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (05.10.2017)

Під час засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Виконавчим комітетом розглянуто планове питання порядку денного, яке стосувалось стану підготовки комунальних підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Члени виконкому заслухали керівників комунальних підприємств міста з даного питання, обговорили роботу цих підприємств в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, надали пропозиції керівникам та прийняли відповідне рішення.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про стан харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста. Було відмічено, що протягом кількох останніх років проведена робота по зміцненню матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів міста, що сприяло створенню належних умов для повноцінного харчування дітей.

 Виконкомом розглянуто звернення Красилівського підприємства теплових мереж щодо затвердження скоригованих тарифів на теплову енергію для бюджетних установ та інших споживачів і прийнято рішення. Так, скоригований тариф на послуги, що надаються Красилівським ПТМ з використанням природного газу, для бюджетних установ та інших споживачів становитиме:

    - вартість 1 Гкал – 2102,58 грн. з ПДВ;

    - вартість за 1 кв. м за місяць впродовж року – 32,09 грн.;

    - вартість за 1 кв. м в опалювальний період – 64,17 грн.

Відповідно до ст. 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” скориговані тарифи будуть введені в дію через 15 днів після повідомлення підприємством про це споживачів.

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення міста, виконавчим комітетом прийнято рішення про проведення повторного конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів.

Членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, присвоєння та зміни адресних номерів житловим будинкам (приміщенням) і земельним ділянкам, з житлових питань та ін.

В ході засідання, члени виконавчого комітету розглянули ще одне планове питання, що стосувалось стану законності та правопорядку на території м. Красилів у першому півріччі 2017 року. Згідно інформації Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, протягом шести місяців 2017 року Красилівським відділом поліції зареєстровано 3126 заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 195 кримінальних правопорушень, 67 особам повідомлено про підозру в скоєнні злочину. Було відмічено, що протягом зазначеного періоду на засіданнях адміністративної комісії при виконавчому комітеті Красилівської міської ради розглянуто 49 протоколів про адміністративні правопорушення, 41 особу притягнуто до адміністративної відповідальності, з них: на 24 особи накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження, а на 17 осіб накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 4,9 тис. грн. З метою профілактики злочинності та забезпечення охорони громадського порядку на території міста, підвищення рівня профілактики злочинності, зменшення злочинного впливу на красилівчан, в місті діє Комплексна програма з профілактики злочинності та забезпечення охорони громадського порядку на території м. Красилів на 2016-2020 роки.

Згідно Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчим комітетом затверджено план роботи виконавчого комітету міської ради на четвертий квартал 2017 року.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на четвертий квартал 2017 року, члени виконкому обговорили питання про стан розгляду звернень громадян в Красилівській міській раді, що надійшли за дев’ять місяців 2017 року, та прийняли відповідне рішення (детальна інформація про стан розгляду звернень громадян буде розміщена в газеті „Красилівський вісник” і на веб-сайті Красилівської міської ради).

Рішенням виконавчого комітету взято до відома повідомлення Парафії Пресвятого Серця Ісуса Римсько-Католицької Церкви у м. Красилів щодо проведення 07 жовтня 2017 року з 20-00 до 21-30 години урочистої ходи в честь Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозволи на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти та право власності на яке матиме малолітня дитина.

В ході засідання члени виконкому розглянули питання щодо виконання батьківських обов’язків матерями по відношенню до своїх малолітніх дітей, вказали на незадовільне виконання батьківських обов’язків, а також надали термін для створення належних умов для виховання і утримання дітей.

Виконкомом на підставі звернень суб’єктів господарювання, погоджено режим роботи магазину „Dolce Anna” по вул. М. Грушевського, 33 „Б”/6 та виїзну торгівлю хлібобулочними виробами по вул. М. Грушевського, 84 (біля Центральної аптеки) і

вул. Центральна (навпроти Красилівської ЗОШ № 1) в м. Красилів.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території міста, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

Традиційно були прийняті рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям м. Красилів.

 

05.10.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

05.10.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

05.10.2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради