Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Засідання » 05.12.2017 року відбулося перше засідання новоствореного виконавчого комітету міської ради

05.12.2017 року відбулося перше засідання новоствореного виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет » Засідання (05.12.2017)

Під головуванням Красилівського міського голови Ніли Островської відбулося перше засідання новоствореного виконавчого комітету Красилівської міської ради. На початку засідання міський голова привітала усіх присутніх членів виконкому з початком роботи та побажала плідної співпраці на благо Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

В ході засідання члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на четвертий квартал 2017 року, члени виконкому розглянули інформацію Красилівської житлово-експлуатаційної контори про стан та утримання доріг міста в зимовий період 2017-2018 років. Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Олександром Федонюком було відмічено, що з метою забезпечення належного стану доріг міста в зимовий період, комунальним підприємством проведено наступні роботи: виконано ямковий (поточний) ремонт дорожнього покриття частини вулиць міста; проведено підсипання деяких вулиць міста щебенем; виконано капітальний ремонт вуличного освітлення; здійснено капітальний ремонт тротуару по вул. Перемоги та вул. М. Грушевського; відремонтовано та прочищено всі приймальники зливової каналізації, прочищено водовідвідні труби під автошляхами, заглиблено та прочищено зливові канави; проведено вирубку аварійних та сухостійних дерев на узбіччі доріг міста; укладено договора з Красилівським ПВКГ, Красилівським ПТМ та ФОП Кривоносюком І.В. про надання платних послуг для очистки доріг в разі снігопадів; придбано 47,3 тонн солі та 300 тонн гранітного відсіву та ін. За результатами розгляду зазначеного питання виконкомом прийнято відповідне рішення.

Виконавчим комітетом обговорено питання організації та проведення новорічних свят на території міста. Вирішено провести урочисте відкриття загальноміської новорічної ялинки 19 грудня 2017 року та затверджено заходи щодо підготовки проведення цього дійства. Також, традиційно, виконавчий комітет вирішив оголосити конкурс „Подаруй жителям громади святковий настрій” за номінаціями:

„Наша весела класна кімната” (новорічне оформлення класних кімнат), 

„Краще новорічне вікно”,

„Кращий новорічний балкон”,

„Краща новорічна вітрина”, 

„Краща новорічна садиба приватного сектору”, 

„Дитячий малюнок „Моє новорічне місто (село)”.

Підсумки конкурсу будуть підведені до 26 січня 2018 року.

З метою об’єднання зусиль підприємств, установ та організацій, представників бізнесових і банківських структур та усієї громади, спрямованих на підтримку дітей, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, виконавчий комітет міської ради оголосив акцію „Подаруй дитині свято”, в рамках якої запропоновано усім охочим виконати дитячі побажання, адресовані Святому Миколаю Чудотворцю.

У зв’язку із створенням старостинських округів на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, виконкомом прийнято рішення про організацію роботи в.о. старост.

Виконавчим комітетом розглянуто ще одне планове питання порядку денного, яке стосувалось організації свята до Дня Святого Миколая Чудотворця для дітей з обмеженими фізичними можливостями, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади. За результатами розгляду зазначеного питання, виконкомом вирішено провести 19 грудня 2017 року в Красилівському районному будинку культури свято із врученням дітям з обмеженими фізичними можливостями, дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, солодких подарунків та матеріальних допомог.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про затвердження Плану діяльності виконавчого комітету Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік. 

Зважаючи на зміни в графіку руху поїздів та враховуючи звернення жителів міста, виконкомом внесено зміни до графіків руху міських автобусних маршрутів загального користування № 2 та № 4, які вступлять в дію 10 грудня 2017 року.

За результатами розгляду звернень фізичних та юридичних осіб, члени виконавчого комітету прийняли рішення про виключення з житлового фонду непридатної для проживання квартири, щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації на реконструкцію офісного приміщення під житло, стосовно зміни й присвоєння адресних номерів житловим будинкам і земельним ділянкам та ін.

На засіданні виконкому також оновлено склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Красилівської міської ради.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства, розглянувши подання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації, виконавчим комітетом надано дозволи на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти, право власності на яке має малолітня дитина та право власності на яке матиме неповнолітня дитина.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо підчистки та видалення зелених насаджень на території міста, актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню, виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

 

05.12.2017 року відбулося перше засідання новоствореного виконавчого комітету міської ради
05.12.2017 року відбулося перше засідання новоствореного виконавчого комітету міської ради
05.12.2017 року відбулося перше засідання новоствореного виконавчого комітету міської ради